Advert

KÜÇÜK KIZIN GÖZ AMELİYATI İÇİN BAŞKAN EKİNCİ DEVREYE GİRDİ

Viranşehirli küçük kızın gözleri, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin devreye girmesi ile şifa bulacak.

1050 kez okundu.
KÜÇÜK KIZIN GÖZ AMELİYATI İÇİN BAŞKAN EKİNCİ DEVREYE GİRDİ
Advert


İlçenin Şırnak mahallesinde ikamet eden ve maddi durumları olmayan Doğan ailesinin küçük kızı Gurbet Doğan’ın göz ameliyatı olması gerekiyordu.
Gözünde tümör olan kızın ameliyat olması için Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci devreye girerek, aileye yardım elini uzattı.
Başkan Ekinci, Önce Diyarbakır’a ardından ameliyat olması için İstanbul’a sevk edilen küçük kızın bütün masraflarını karşılayarak, Gurbet’in ameliyat olmasını sağladı.
Ailesi ile birlikte İstanbul’da ameliyat olması için bulunan küçük kızın Annesi, çaresiz kaldıkları bir anda Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin devreye girdiğini belirterek, kızının bütün ameliyat masraflarını karşıladığını söyledi. 
Başkan Ekinci’ye dua eden Küçük Kızın Annesi,“ Başkanımızın yardımıyla önce Diyarbakır’a sonrada İstanbul’a geldik. Diyarbakır ve İstanbul’daki bütün masraflarımızı başkanımız karşıladı. Kızım onun sayesinde burada ameliyat olacak inşallah. Kızımın gözleri, Başkanımızın destekleriyle ameliyat olup, sağlığına kavuşacak. Bütün masrafımız karşılayan Allah Başkanımızdan razı olsun.” dedi.
Küçük Gurbet ise,“Bütün masraflarımı karşılayan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Amcaya çok teşekkür ediyorum. Onu çok seviyorum. Ellerinden öpüyorum” şeklinde konuştu.

KÜÇÜK KIZIN GÖZ AMELİYATI İÇİN BAŞKAN EKİNCİ DEVREYE GİRDİ 63urfahaber.com.
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN