Advert

AK KADROLARDAN MİTİNG GİBİ SEÇİM OFİSİ AÇILIŞI

Cumhur İttifakı Adayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ ile birlikte Siverek ilçesinde esnafları ziyaret etti. Mustafa Keke Bucak’ın miting gibi seçim ofisinin açılışına katılan Başkan Beyazgül, Siverek’te birçok projeyi tamamladıklarını söyledi.

895 kez okundu.
AK KADROLARDAN MİTİNG GİBİ SEÇİM OFİSİ AÇILIŞI
Advert

 

Cumhur İttifakı Adayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ ile birlikte Siverek ilçesine adeta çıkarma yaptı. Başkan Beyazgül ile Bozdağ ilçede esnafları tek tek gezerek sohbet etti.

AK KADROLARDAN MİTİNG GİBİ AÇILIŞ

Başkan Beyazgül esnaf gezisinin ardından AK Parti Siverek Meclis Üyesi Adayı Mustafa Keke Bucak’ın seçim ofisinin açılışına katıldı. Mustafa Keke Bucak’ın seçim ofisinin açılışı adeta miting havasında geçti. Ofise sığmayan kalabalık caddelere taştı. Seçim ofisinin açılışına Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ, AK Parti Siverek Belediye Başkan Adayı Ali Murat Bucak, AK Parti Siverek İlçe Başkanı Nedim Lale, Birecik Belediye Başkanı Mahmut Mirkelam, eski Milletvekili Sedat Edip Bucak ile vatandaşlar katıldı.

BAŞKAN BEYAZGÜL, ‘’SİVEREK ÖNEMLİ BİR DEĞER’’

Siverek ilçesinde birçok çalışmayı tamamladıklarını anlatan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ‘’Mustafa Keke Bucak’ın seçim ofisinin açılışı 31 Mart’tın habercisi, hem coşku çok güzel hem kalabalık çok güzel. Siverek bir il büyüklüğündedir. Siverek kadim bir şehirdir. Siverek medeniyet şehri ve burada çok önemli insanlar yetişti ve hala burası çok güzel insanlar yetiştiren çok güzel bir şehrimizdir. Ben artık Siverek’ten şehir olarak bahsediyorum. Kırsal yollarda yüzde 87’ye ulaştık kalan yüzde 13’lık kısmını da yeni dönemde tamamlayacağız. Su şebekesinde sona gelindi. Siverekliler artık arıtmadan su içecek’’ diye konuştu.

TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ, ise ‘’31 Mart’ta Siverek’te ve Türkiye’mizin dört bir yanında çok büyük bir değişimi beraber gerçekleştireceğiz. En önemli değişimlerden biri Siverek’in siyasetinde ve yerelinde ve Şanlıurfa’da büyük bir değişimi Siverekli kardeşlerimiz helal oylarıyla ya Allah Bismillah deyip değişimi beraber yapacağız. Büyükşehir’de Zeynel Abidin Beyazgül kardeşim 5 yıldır hem Siverek’e hem de Şanlıurfa’ya büyük hizmetler yaptı’’ diye konuştu.

AK Parti Siverek Belediye Başkan Adayı Ali Murat Bucak ise, çok çalışarak AK Parti’yi Siverek’te birinci parti yapacaklarını söyledi.

Yapılan konuşmaların ardından Başkan Beyazgül, TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ ve diğer katılımcılar tarafından Mustafa Keke Bucak’ın seçim ofisinin açılışı yapıldı.

Seçim ofisinin açılışının ardından Başkan Beyazgül ile TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ, kanaat önderleri ve STK temsilcileriyle bir araya geldi. Başkan Beyazgül, ilçede yapımı tamamlanan projeler ile yeni dönemde yapılacak olan çalışmaları anlattı.

AK KADROLARDAN MİTİNG GİBİ SEÇİM OFİSİ AÇILIŞI 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU