Advert

HALİLİYE BELEDİYESİNDEN COŞKULU AÇILIŞ TÖRENI

Haliliye Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Çamlıdere Çok Amaçlı Salon, düzenlenen coşkulu açılış töreniyle hizmete sunuldu. Açılış töreninde konuşan Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, tesisin bölgeye hayırlı olmasını dileyerek, “Çamlıdere her zaman için dün, bugün ve yarın cumhurbaşkanımızla, AK Parti ile beraber yol yürümüş bir bölgemiz. Geldik, buralarda sözlerimizi verdik ama sözlerimizi verirken şu cümleleri de kullandık; sözümüzün eriyiz Haliliye’nin neferiyiz dedik. Ne söz verdiysek hepsini bir bir yerine getirdik” ifadelerini kullandı.

601 kez okundu.
HALİLİYE BELEDİYESİNDEN COŞKULU AÇILIŞ TÖRENI
Advert

 

 

Haliliye Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen Çamlıdere Çok Amaçlı Salonun açılışı için tören düzenlendi. Törene Başkan Mehmet Canpolat’ın yanı sıra; TBMM Başkanvekili ve Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ, AK Parti İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, 24 ve 26’ncı dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar, AK Parti MKYK Üyesi Mehmet Ali Kurt, Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı, belediye meclis üyeleri, teşkilat üyeleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. Coşkuyla gerçekleşen programın açılışında konuşan Çamlıdere Mahalle Muhtarı Halit Kaya, “Bir gerçeği dile getirmek adına ne zaman Mehmet Canpolat başkanımızın kapısını çaldıysak, ne zaman telefonla aradıysak anında telefonumuza cevap vermis, gittiğimizde bizlerle görüşmüş ve taleplerimizi anında birim müdürlerine aktararak net bir şekilde çözüme kavuşturmuştur” dedi.

 

BAŞKAN CANPOLAT: SÖZÜMÜZÜN ERİYİZ, HALİLİYE’NİN NEFERİYİZ

 

Başkan Mehmet Canpolat’ta konuşmasında Çamlıdere Çok Amaçlı Salonun bölge halkına hayırlı olmasını diledi. Verdikleri sözleri bir bir tutmanın gayreti içerisinde olduklarının altını çizen Başkan Canpolat, şunları kaydetti:

“Çamlıdere her zaman için dün, bugün ve yarın Cumhurbaşkanımızla, AK Parti ile beraber yol yürümüş bir bölgemiz. Geldik, buralarda sözlerimizi verdik ama sözlerimizi verirken şu cümleleri de kullandık; sözümüzün eriyiz Haliliye’nin neferiyiz dedik. Ne söz verdiysek hepsini bir bir yerine getirdik. Ama söz verirken neye güvendik, tabii ki önce Allah’a sonra Cumhurbaşkanımıza sonra bakanımıza, milletvekillerimize, il başkanımıza, teşkilatımıza ve size güvendik, söz verdik. Ben onlardan Allah razı olsun diyorum. Memlekette hizmet denilince, Türkiye’de hizmet denilince herkesin aklına Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan geliyor. Neden geliyor, İstanbul Belediyesinde devrim yaptı çağ atlattı. İstanbul’da belediyeciliği AK Parti belediyeciliğini herkes Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan öğrendi. Biz de ondan öğreniyoruz, bizler de onun yolunda gidiyoruz, bizim idolümüz sembolümüz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Çamlıdere‘nin özelinde bizden bir çok amaçlı salon dediler, emriniz olur başımız üstüne gözümüz üstüne dedik. Depreme denk geldi, yanıma dedi ki başkanım buraya güçlendirirelim, çağırdım mühendisleri burası depreme dayanıklı bir şekilde çelik konstüksiyon takviyeleri yapıldı. Bizim halı saha biraz büyük olmalı, biraz standartları yüksek olmalı, metraj yönünden, metre kare yönünden emrin olur dedik muhtarım sen her zaman için sen bizim yanımızda oldun. Soyunma odasıyla, muhtar evi ile bölgeye futbol müsabakaları yapılabileceği halı saha yaptık. Yine muhtarım geldi dedi ki başkanım asfalttan başlamışsın senin için Çamlıdere özel evet bizim için özel hemen Çamlıdere’nin içerisinde köyün içerisini çok şükür asfaltladık. Ama biz ifade ettiğim gibi gücümüzü sizden alıyoruz, işimiz hizmet biz sizin emrinizdeyiz. Yine 31 Mart’a doğru giderken 31 Mart’ta önümüze bir sandık inecek inşallah önce Allah’a inanıyoruz, sayın Cumhurbaşkanımız bizleri 31

 

Mart’a kadar size emanet etti, 31 Mart’tan sonra da sizler bizim en kıymetli emanetlerimizsiniz. 31 Mart günü akşamı sandıklar açıldığında inşallah ak ak ak oylarla sandıkları doldurmaya hazır mıyız.”

 

MİLLETVEKİLİ KAÇAR: REKOR OY BEKLİYORUZ

 

Milletvekili Mahmut Kaçar ise konuşmasında rekor oy beklediklerinin altını çizerek, “Sandıklarımıza sahip çıkacağız ve 31 Mart’ta Allah’ın izniyle rekor bir oyla Zeynel Abidin Beyazgül’ü Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı olarak, Mehmet Canpolat kardeşimizi de Haliliye Belediye Başkanı olarak, sayın bakanımız da Ankara’ya dik bir şekilde Şanlıurfa’nın sorunları için eline masa vuracak güçle hep beraber göndereceğiz Allah’ın izniyle” ifadelerini kullandı.

HALİLİYE BELEDİYESİNDEN COŞKULU AÇILIŞ TÖRENI 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN