Advert

HALİLİYE BELEDİYESİNDEN 5 MAHALLEDE HUMMALI ÜSTYAPI ÇALIŞMASI

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Derinkuyu, Yenisu, Diktaş ve Uzunköy Kırsal Mahallelerinde yürüttüğü stabilize yol çalışmalarıyla ulaşımın konforlu hale geldiği yolları hizmete sunuyor. Merkez mahallelerde de üstyapıyı iyileştiren ekipler, Devteyşti Mahallesinde yolları yeniliyor.

659 kez okundu.
HALİLİYE BELEDİYESİNDEN 5 MAHALLEDE HUMMALI ÜSTYAPI ÇALIŞMASI
Advert

 
Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla merkez ve kırsal mahallelerde üstyapı çalışmalarını aralıksız sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü, mahallelerin çehresini değiştirmeye devam ediyor. 

İlçe genelinde asfalt, sathi kaplama, stabilize, kilitli beton parke döşeme, yol açma, bakım ve onarım çalışmalarını yürüten Fen İşleri ekipleri, yeni yolları mahalle sakinlerini hizmete sunuyor. Bu kapsamda; Derinkuyu, Yenisu, Diktaş ve Uzunköy Kırsal Mahallelerinde üstyapı çalışmalarını yürüten ekipler, stabilize yol çalışmasıyla tamamladıkları yeni yollar ile ulaşımı daha konforlu hale getiriyor. Kısa süre içerisinde hizmete sunulan yollar, ulaşımı kolaylaştırmasıyla mahalle sakinlerinden de tam not alıyor. Kırsal mahalle sakinlerinin kışın çamurdan, yazın tozdan kurtuldukları üstyapı hizmetleri periyodik olarak devam ederken, merkez mahallelerde de üstyapıyı iyileştirme çalışmaları hummalı şekilde sürüyor. Devteyşti Mahallesinde deforme olmuş ve kullanım ömrünü tamamlamış yolları kilitli beton parke döşeme çalışmalarıyla yenileyen Fen İşleri, sokakları güzelleştiriyor. Ekipler, kısa süre içerisinde tamamladıkları yolları mahalle sakinlerinin kullanımına sunuyor. 

Öte yandan, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ise merkez ve kırsal mahallelerdeki üstyapı çalışmalarının periyodik olarak devam ettiği belirtildi.

HALİLİYE BELEDİYESİNDEN 5 MAHALLEDE HUMMALI ÜSTYAPI ÇALIŞMASI 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN