Advert

KARAKÖPRÜ KIRSALINA YENİ ÇOK AMAÇLI SALONLAR KAZANDIRILIYOR

Karaköprü Belediyesi kırsal mahalleleri kalkındırmak için hizmetlerini sürdürürken, kırsala yeni kazandırılacak çok amaçlı salonların yapımı devam ediyor

660 kez okundu.
KARAKÖPRÜ KIRSALINA YENİ ÇOK AMAÇLI SALONLAR KAZANDIRILIYOR
Advert

 

 

Karaköprü Belediyesi kırsal mahalleleri merkezden ayırmadan hizmetlerini götürmeye devam ediyor. Kırsal mahallelere vatandaşların özel günlerini, taziyelerini ve davetlerini yapabilmesi için çok amaçlı salonlar yapılırken, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin talimatıyla çok amaçlı salon yapılmayan mahalle kalmayana kadar çalışmalar devam edecek.

Sancak ve Büyük Salkım Kırsal Mahallelerinde kazandırılacak olan çok amaçlı salonların yapım çalışmaları devam ederken, kısa bir süre sonra çok amaçlı salonların hazır hale getirilerek hizmete açılması hedefleniyor.

Kırsal mahallelerde kalıcı yatırım yapmaya önem verdiklerini belirten Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, çok amaçlı salonların da kırsal mahalleler için önemli bir sosyal alan olduğunu dile getirdi.

Başkan Baydilli, “Kırsal mahallelerimize çok amaçlı salon kazandırma sözümüz vardı ve bu konuda çalışmalarımız sürüyor. 45 Mahallemize çok amaçlı salon kazandırıp vatandaşlarımıza teslim ettik. Diğer mahallelerimiz için de çalışmalarımız devam ediyor. Bu mekanlar kırsaldaki vatandaşların sosyal toplanma alanı olarak hizmet veriyor. Burada köylü kardeşlerimiz taziye, düğün, davet ve toplantılarını yapabilecek.

Sancak ve Büyük Salkım Mahallelerimize de çok amaçlı salon kazandırmak için inşaat çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve inşallah kısa süre sonra tamamlayıp hizmete sunacağız. Çok amaçlı salonlarımız kırsal mahallemize şimdiden hayırlı olsun” diye konuştu.

Büyük Salkım Cami İmamı Mustafa Akyavuz, 6 Şubat depremlerinde mahallenin cami ve taziye evinin ağır hasar aldığını belirterek Başkan Metin Baydilli’nin taziye ve diğer faaliyetler için mahalleye çok amaçlı salon yaptırdığını dile getirdi. Akyavuz, mahalleye kazandırılacak olan çok amaçlı salon için Başkan Baydilli’ye teşekkür etti.

Karaköprü Belediyesi, kırsal mahallelere kalıcı yatırımlarını ihtiyaçlara göre programlı olarak sürdürecek.   

KARAKÖPRÜ KIRSALINA YENİ ÇOK AMAÇLI SALONLAR KAZANDIRILIYOR 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN