Advert

BAŞKAN BAYDİLLİ'DEN RAMAZAN AYI MESAJI

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli Ramazan ayının gelişi dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak bu mübarek ayın İslam âleminde huzur ve güzelliklere vesile olmasını diledi

1171 kez okundu.
BAŞKAN BAYDİLLİ'DEN RAMAZAN AYI MESAJI
Advert

 

 

 

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli 11 ayın sultanı Ramazan ayının gelişi dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Baydilli Ramazan ayının huzur ve sevincinin tüm İslam âlemine yayılmasını dilerken, bu mübarek ayın Filistin’deki mazlumların kurtuluşuna vesile olması duasında bulundu.

 

Başkan Baydilli Ramazan ayı mesajında şu ifadeleri kullandı:

 

Yine bir Ramazan ayına kavuşmanın mutluluğunu, heyecanını ve huzurunu yaşamaktayız. Şüphesiz ki Ramazan-ı Şerifin bereketi ve huzuru İslam âlemine güç verecektir, umudunu tazeleyecektir. Bu mübarek ayın gelişiyle birlikte manevi atmosferimiz daha da güçlenecek, birlik ve beraberliğimiz pekişecektir.

 

Ramazan, sabır ve dayanışma ayıdır. Bu ayda oruç tutan her bir vatandaşımızın, güçlü iradesiyle sadece açlık ve susuzlukla değil, aynı zamanda sabır ve hoşgörüyle dolu bir ruh hâline büründüğünü görmek, toplumumuz adına büyük bir mutluluk kaynağıdır.

 

Bu anlamlı ayın başlamasıyla birlikte, içtenlikle temenni ediyorum ki Ramazan ayı boyunca kardeşlik duygularımız daha da pekişir, paylaşmanın önemi bir kez daha hatırlanır ve birlikte yaşamanın değerine daha çok sarılırız. Birlikte iftar sofralarında buluşup dualarımızı birlikte ettiğimiz bu ay, bizi birbirimize daha da yakınlaştıracaktır.

 

İnsanlar arasındaki yardımlaşma ve dayanışma ruhu, Ramazan ayında daha da belirgin bir şekilde ortaya çıkıyor. Bu ayın bereketini ve rahmetini değerlendirip garibanları gözetelim, yalnızların ve yaşlıların sofrasına ortak olup birlikte iftar edelim.

 

Filistin’de, Gazze’de siyonist katillerin zulmü altında olan Müslüman kardeşlerimizi unutmadan dualarımızda yer verelim. İnşallah bu Ramazan ayı oradaki kardeşlerimizin kurtuluşuna ve zalimlerin perişan olmasına vesile kılınacaktır.

 

 

Bu duygu ve düşüncelerle; Ramazan ayını tüm İslam âleminin ve ülkemizin huzur ve bereket içinde geçirmesini Allah’tan diliyorum. Tüm hemşerilerimin Ramazan-ı Şerif'ini en içten duygularımla kutlar, dualarınızın kabul olmasını temenni ederim.

BAŞKAN BAYDİLLİ'DEN RAMAZAN AYI MESAJI 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN