Advert

BAŞKAN BEYAZGÜL, ‘’ŞANLIURFALILARIN KARARI AK PARTİ’’

Eyyübiye Belediyesi Meclis Üyesi Adayı Hamza Göktaş'ın seçim ofisi düzenlenen görkemli törenle açıldı. AK Parti ve Cumhur İttifakı Adayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ‘’Şanlıurfalılar kararını AK Parti’den yana vermiştir. Hizmet taş üstüne taş koymaktır’’ dedi.

1187 kez okundu.
BAŞKAN BEYAZGÜL, ‘’ŞANLIURFALILARIN KARARI AK PARTİ’’
Advert

 

31 Mart Yerel seçimlere AK kadro anlayışıyla hazırlanan AK Parti ve Cumhur İttifakı Adayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Eyyübiye Belediyesi Meclis Üyesi Adayı Hamza Göktaş'ın seçim ofisinin açılışına katıldı.

Açılışa Başkan Beyazgül’ün yanı sıra Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal, MHP İl Başkanı Mahmut Güneş, AK Parti Genel Merkez Koordinatörü Bahattin Yıldız, Gençlik Kolları Başkanı Emre Karacizmeli, MHP Eyyübiye İlçe Başkanı Suphi Hatiopğlu ile AK kadrolara gönül veren vatandaşlar katıldı.

BAŞKAN BEYAZGÜL, ‘’YALANLARA RAĞMEN ŞANLIURFALILAR LİDERLERİNİN YANINDA OLDU’’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen ve 70 binin üzerinde vatandaşın katıldığı miting öncesinde bazılarının mitingden önce çektikleri görsellerle algı ve iftira attığına dikkat çeken ve bu oyunları Şanlıurfalıların bozduğunu anlatan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ‘’Dünya liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfalılarla buluştu. Şanlıurfalı hemşehrilerimiz miting alanını tıka basa doldurdu. Miting öncesinde çekilen fotoğraflarla algı yapıp miting alanının boş olduğu yalanını söylüyorlar. Dün Şanlıurfa kararını verdi ve bu iş bitmiştir dedi. Yağmur, sel, soğuk denildi ve hiç kimseyi engelleyemediler. Allah’ın izni ile Şanlıurfa kararını vermiş ve bundan sonra ki işimiz oyumuzu daha daha arttırarak Eyyübiye İlçe Başkanımız Mehmet Moğal’ın dediği seviyeye çıkarmaktır. Biz çıtayı yükseltip yukarıya çıkaracağız’’ dedi.

BAŞKAN BEYAZGÜL, ‘’ONLARIN YAPAMADIĞI HİZMETLERİ BİZ AK KADROLAR OLARAK YAPTIK’’

Kendi belediye başkanlıkları döneminde oluşan sorunları çözemeyenlerin sorunlarını göreve geldikleri günden itibaren çözüme kavuşturduklarını ve halkın dertleriyle dertlenip sorunları çözüme kavuşturarak Şanlıurfa'yı yaşanabilir bir hale getirdiklerinin altını çizen Başkan Beyazgül, ‘’Aşk ve sevda her hafta sonu bu sokaklarda bu mahallelerde vatandaşlarımızla bir araya gelmektir. Onların dertleriyle dertlenip sorunlarına çözüm bulmaktır. Onların gönül hanesine misafir olup sofralarına oturmaktır. Hizmet taş üstüne taş koymaktır. Ama onlar ne yaptılar? Bu güne kadar ortada yoktular. Hiçbir eserleri yok, hiçbir hizmetleri yokken bu gün gelmişler ben belediye başkanı olacağız diyorlar. Dünkü gibi yağan yağmurda sırılsıklam olana kadar çalışacağız. Bundan 5 yıl önce burada kötü kokular yayılıyordu ve biz göreve geldiğimiz gibi burada bir takım çalışmalar yaptık ve Yenice Mahallesinin koku sorununu giderdik. Vatandaşlarımız kötü koku nedeniyle evlerinin pencerelerini açamıyorlardı ama biz ne yaptık belediyenin bütün serveti de gitse bu koku giderilecek dedik ve bölgedeki Katı Atık Berteraf tesisindeki sorunu çözüp kötü koku ortadan kaldırıldı. Şimdi o bölgemiz öyle güzel bir hale geldi ki oraya lavanta ekeceğiz. Oradan lavanta kokuları esecek. Sen belediye Başkanlığı yaptın, 3.5 yıl belediye başkanlığı yaptın şimdi gitmişsin Karaköprü’ye bu güne kadar neden bu sorunları çözemedin. Şimdi neyi çözeceksin. Onlar mahallenin tapu sorununa da el atmadılar ama biz göreve geldiğimiz günden bu yana 2 bin 800 tapu dağıttık ve dağıtmaya devam edeceğiz. Tapusuz hiçbir ev kalmayacak’’ dedi.

BAŞKAN BEYAZGÜL ‘’ŞANLIURFALILARIN KARARI AK PARTİ’’ 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN