Advert

BAŞKAN BAYDİLLİ VE MİLLETVEKİLİ CEVHERİ SEÇİM OFİSİNDE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ile birlikte kendisine destek vermek için seçim ofisini dolduran vatandaşlarla buluşarak yeni dönemde Karaköprü’ye kazandıracakları hizmetleri anlattı

934 kez okundu.
BAŞKAN BAYDİLLİ VE MİLLETVEKİLİ CEVHERİ SEÇİM OFİSİNDE VATANDAŞLARLA BULUŞTU
Advert

 

Seçime sayılı günler kala çalışmalarını aralıksız sürdüren Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli vatandaşlarla buluşup desteklerini almaya devam ediyor. Başkan Baydilli AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ile birlikte kendi seçim ofisini dolduran vatandaşlarla bir araya gelip sohbet etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Karaköprü’de coşkuyla karşıladıkları ve mitingde yalnız bırakmadıkları için vatandaşlara teşekkür eden Başkan Baydilli, bu birlik ve beraberlikle seçimden de zaferle ayrılacaklarına inandığını söyledi.

Başkan Baydilli seçim ofisinde vatandaşlara şöyle hitap etti:

“Her akşam bu seçim ofisimizi tıklım tıklım doldurduğunuz için, bize verdiğiniz sonsuz destek için teşekkür ediyorum. Bu tabi ki yaptığımız hizmetlerin sonucudur ve bu sevgiyi görünce daha fazla hizmet etmek için sabırsızlanıyorum. İlçemize birçok hizmet ve proje kazandırdık, Allah’ın izniyle yeni dönemde bunlara yenilerini ekleyip Karaköprü’müzü çok güzel yarınlara taşıyacağız.

Biz belediyeciliği Cumhurbaşkanımızdan öğrendik, onun İstanbul’daki örnek belediyeciliğine bakıp burada uyguluyoruz. Bu da bizim başarılı bir şekilde ilçemizi yönetmemizin en önemli sebebidir. İnşallah 31 Mart’ta alacağımız zaferle Karaköprü’nün kalkınması kaldığı yerden devam edecektir.”

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Şanlıurfa mitinginde yalnız bırakmayıp bağrına basan vatandaşlara teşekkür etti. Milletvekili Cevheri, “Şanlıurfa yine kendisine yakışanı yaptı ve güzel bir misafirperverlik sergiledi. İnşallah 31 Mart’ta da gerekeni yapıp Metin Baydilli kardeşimizi yeniden göreve getireceğiz.

Metin Baydilli ile beraber yol yürüyorsam ona güvendiğim, inandığım içindir. Yaptığı hizmetlerle kendini kanıtlamış, bilgili ve çalışkan kardeşimizin seçimde kazanması Karaköprü’ye fayda getirecektir” dedi.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, seçim ofisinde vatandaşlarla sohbet edip taleplerini dinlediler.

BAŞKAN BAYDİLLİ VE MİLLETVEKİLİ CEVHERİ SEÇİM OFİSİNDE VATANDAŞLARLA BULUŞTU 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU