Advert

TBMM BAŞKANVEKİLİ BOZDAĞ'DAN BAŞKAN BAYDİLLİ'NİN SEÇİM OFİSİNE ZİYARET

TBMM Başkanvekili ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin seçim irtibat ofisini ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu

1274 kez okundu.
TBMM BAŞKANVEKİLİ BOZDAĞ'DAN BAŞKAN BAYDİLLİ'NİN SEÇİM OFİSİNE ZİYARET
Advert

 

31 Mart mahalli idareler seçimleri için çalışmalar devam ederken Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’nin açtığı seçim irtibat ofisi her akşam vatandaşlarla dolup taşmaya devam ediyor. Başkan Baydilli’nin seçim ofisini TBMM Başkanvekili ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ da ziyaret ederek buradaki vatandaşlarla bir araya gelip sohbet etti. TBMM Başkanvekili Bozdağ’ın seçim ofisi ziyaretinde Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli karşılarken, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sezai Canbek, belediye meclis üyeleri ve teşkilat üyeleri de hazır bulundu.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, TBMM Başkanvekili Bozdağ’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken, “Sayın Bakanımız gerçekten her yere gidiyor ve vatandaşlarla buluşuyor. Bize her ihtiyacımızda ve ilçemize yapacağımız hizmette gerçekten arkamızda duruyor. Yeni dönemde de ilçemizi kalkındırmak için gerçekleştireceğimiz hizmetlerde eminim ki destekleri yanımızda olacaktır. Seçim ofisimizi ziyaretleri ve destekleri için teşekkür ediyorum” diye konuştu.  

Seçim ofisinde vatandaşlara hitap eden TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ, Karaköprü’nün beldeden ilçeye dönüşü ve Metin Baydilli’nin göreve gelmesiyle önemli seviye atladığını dile getirerek Başkan Baydilli’yi kutladı.

TBMM Başkanvekili Bozdağ, “İnşallah yeni dönemde de Karaköprü’yü hep beraber en iyi yerlere getirmek için çalışacağız. Metin Başkan’ın yeni dönemde Karaköprü’yü kalkındırırken yardımcısı bu kardeşiniz ve milletvekili arkadaşlarımız olacaktır. Karaköprü gösterdiği büyümeyle her şeyin en iyisine layıktır, Metin Baydilli ve Zeynel Abidin Beyazgül ile parlayan yıldız olmaya devam edecektir.

Milletimizin fazileti ve feraseti o kadar büyük ki 14 -28 Mayıs seçimlerinde oynanan oyunları gördü ve Cumhurbaşkanımızın yanında durarak tüm oyunları bozdu. Şanlıurfalı hemşerilerim her daim doğru karar verdiler. Be inanıyorum ki 31 Mart’ta Şanlıurfa yine doğruyu görecek ve hizmeti seçecektir.”
 
TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ ziyareti sonrası Başkan Baydilli’ye destek verip her gece seçim ofisini dolduran vatandaşlara teşekkür ederek seçim ofisinden ayrıldı.

TBMM BAŞKANVEKİLİ BOZDAĞ'DAN BAŞKAN BAYDİLLİ'NİN SEÇİM OFİSİNE ZİYARET 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU