Advert

İSTİKRARIN ADAYI BEYAZGÜL VE MİLLETVEKİLİ CEVHERİ SSK CADDESİNDE GÖNÜLLERİ FETHETTİ

AK Parti ve Cumhur İttifakı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ile birlikte SSK caddesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların ve esnafların teveccühleri ile karşılanan Başkan Beyazgül’e yerel seçimlerde sizinleyiz mesajı net bir şekilde verildi.

1002 kez okundu.
İSTİKRARIN ADAYI BEYAZGÜL VE MİLLETVEKİLİ CEVHERİ SSK CADDESİNDE GÖNÜLLERİ FETHETTİ
Advert

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül yaklaşan yerel seçimler öncesi esnaf ve vatandaşlarla buluşmaya, onların dertleriyle dertlenmeye ve taleplerini dinlemeye devam ediyor.

Başkan Beyazgül beraberinde; AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Eyyubiye Belediye Meclis Üyesi Adayı Mehmet Karademir, Deniz Demir, Ali Yavuz ve Akabe Mahalle Muhtarı Yusuf Kaya ile birlikte SSK Caddesinde esnaf ve vatandaşlarla buluşarak 31 Mart Yerel seçimler için Cumhur İttifakı ve AK Adaylar için destek istediler.

Temasları sırasında vatandaşların, gençlerin ve çocukların yoğun sevgisiyle karşılanan Samimiyetin ve İstikrarın Adayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül her zaman halkımızla esnafımızla el ele gönül gönüle olmaya devam edeceklerinin altını çizdi. Esnaf ve vatandaşlardan da her zaman sizinleyiz cevaplarını alan Başkan Beyazgül dua ve desteklerinden ötürü tüm vatandaşlara ve esnaflara teşekkür etti.

Çocukları çeşitli hediyelerle sevindiren Başkan Beyazgül ve Milletvekili Cevheri taleplerini ve önerilerini ileten vatandaşları da can kulağıyla dinleyerek çözümü de yine sahada sağladılar.

31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri öncesi AK kadrolar Şanlıurfa’yı Cadde cadde sokak sokak gezmeye aşkla çalışmaya vatandaşlarla hemhal olmaya devam ediyor. Vatandaşların da AK adaylara olan teveccühü gün geçtikçe artarak devam ediyor.

İSTİKRARIN ADAYI BEYAZGÜL VE MİLLETVEKİLİ CEVHERİ SSK CADDESİNDE GÖNÜLLERİ FETHETTİ 63urfahaber.com
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU