Advert

BAŞKAN BEYAZGÜL’ÜN SEÇİM OFİSİNDE COŞKULU DESTEK SALONA SIĞMIYOR

Samimiyetin adı, istikrarın adayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Seçim ofisini dolduran vatandaşlarla bir araya geldi. Her zaman vatandaşlarla iç içe olduğunu aktaran Başkan Beyazgül her akşam geç saatlere kadar seçim irtibat bürosunu coşkuyla dolduran herkese teşekkür etti.

1027 kez okundu.
BAŞKAN BEYAZGÜL’ÜN SEÇİM OFİSİNDE COŞKULU DESTEK SALONA SIĞMIYOR
Advert

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün Emniyet Caddesinde açmış olduğu seçim irtibat ofisi vatandaşların yoğun ilgisini görüyor. Seçim ofisini büyük bir heyecan ve coşkuyla dolduran binlerce vatandaş AK Aday Beyazgül’e desteklerini sunuyor.

Şanlıurfa’da büyük bir değişim ve dönüşümü başlatan ve hayata geçirdiği projelerle 7’den 70’e herkesin gönlünde taht kuran Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e ustalık dönemi için destekler çığ gibi büyüyor.

Seçim irtibat ofisini dolduran her bir vatandaşla yakından ilgilenen Başkan Beyazgül Şanlıurfa’ya yeni dönemde kazandıracakları yatırım ve projelerden de bahsederek Gerçek Belediyeciliğin, insan odaklı Belediyeciliğin somut örneklerini sunuyor.

Başkan Beyazgül’ün seçim ofisini ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdurrahim Dusak ile Şanlıurfa Belediyesi Eski Başkanı Ahmet Bahçıvan Başkan Beyazgül’e desteklerini ilettiler. Şanlıurfa’nın köklü aileleri de kalabalık gruplar halinde seçim ofisini doldurmaya devam ediyor.

BAŞKAN BEYAZGÜL’ÜN SEÇİM OFİSİNDE COŞKULU DESTEK SALONA SIĞMIYOR 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU