Advert

BAYSAL, “ŞANLIURFA’NIN 10 YILI HEBA OLMASIN DİYE ZEYNEL BAŞKANI DESTEKLİYORUZ”

Gelecek Partisi, Şanlıurfa'da Cumhur İttifakına katıldı. Gelecek Partisi İl Başkanı Hidayet Baysal sosyal medya hesabında Şanlıurfa'da Büyükşehirde AK Parti ve Zeynel Abidin Beyazgül’ü destekleyeceklerini duyurmuştu. Baysal bugün yaptığı açıklamada Şanlıurfa’nın 10 yılı heba olmasın diye Zeynel Başkanı destekleme kararı aldıklarını açıkladı.

913 kez okundu.
BAYSAL, “ŞANLIURFA’NIN 10 YILI HEBA OLMASIN DİYE ZEYNEL BAŞKANI DESTEKLİYORUZ”
Advert

 

Gelecek Partisi, 31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala gün kala Şanlıurfa'da AK Parti Adayı Şanlıurfa Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ü destekleme kararı aldı. Gelecek Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferit Çevik, Başkan Beyazgül lehine adaylıktan çekildiğini açıkladı.

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki ve TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ’ın da katıldığı bir toplantıya katılan Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hidayet Baysal ve yönetimi, yerel yönetimler seçimlerinde AK kadrolara vereceklerini ifade etmişlerdi.

Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Hidayet Baysal aldıkları bu kararın perde arkasını anlattı. Baysal Zeynel Abidin Beyazgül’ü, Şanlıurfa’nın bir 10 yılı daha heba olmasın diye destekliyoruz.” Açıklamasında bulundu.

BAYSAL “ZEYNEL BAŞKANIN PROJELERİ ŞANLIURFA İÇİN ÇOK FAYDALI OLACAKTIR”

Baysal açıklamasının devamında; “ Gelecek Partisi İl Başkanlığı olarak ve yönetimimiz olarak yapmış olduğumuz istişareler ve toplantılar sonucunda AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ü destekleme kararı aldık. Bu kararı almamızın sebebi şehrimizin olumsuz yönde etkilenmemesi, daha önceki yıllarda şehrimiz bir 5 yıl kaybettiği zaman, bu bize 10 yıla mal oluyor. Zeynel Bey’in de kendisinin son gösterdiği projelerle ilimize faydası olacağını düşünerekten arkadaşlarımızla oturduk. Şehrimizi bir 10 yıl kaybetmek istemedik. O yüzden AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ü destekleme kararı aldık. İnşallah memleketimize faydalı olacaktır.” Sözlerine yer verdi.

BAYSAL “ŞANLIURFA’NIN 10 YILI HEBA OLMASIN DİYE ZEYNEL BAŞKANI DESTEKLİYORUZ” 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU