Advert

YENİDEN REFAH PARTİSİNDEN AK PARTİ’YE GEÇEN 39 KİŞİYE ROZETLERİNİ BAŞKAN BEYAZGÜL TAKTI

Yeniden Refah Partisi’nin Şanlıurfa il ve ilçe teşkilatında aralarında il başkan yardımcıları, yönetim kurulu üyeleri, ilçe koordinatörlerinin de yer aldığı 39 kişilik grup partilerinden istifa ederek AK Parti’ye geçerek Zeynel Abidin Beyazgül’ü ve AK Kadroları destekleme kararı aldılar. Grubun AK Parti Rozetlerini Başkan Beyazgül seçim irtibat ofisinde takarak yuvanıza hoş geldiniz dedi.

998 kez okundu.
YENİDEN REFAH PARTİSİNDEN AK PARTİ’YE GEÇEN 39 KİŞİYE ROZETLERİNİ BAŞKAN BEYAZGÜL TAKTI
Advert

 

Şanlıurfa’da Yeniden Refah Partisinde çözülmeler devam ediyor. Partilerinden istifa ederek Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün seçim irtibat ofisine gelen 39 kişilik grup AK Parti’ye katılarak Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e desteklerini açıkladılar.

31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala Şanlıurfa’da AK Parti’ye ve AK Adaylara destekler çığ gibi büyüyerek devam ediyor. İstikrarın adayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün seçim irtibat ofisi her gün dolup taşarken çeşitli partiler, aşiretler ve Şanlıurfa’nın önemli aileleri de tercihlerini Recep Tayyip Erdoğan’ın AK kadrolarından yana kullanıyor.

AK Parti Şanlıurfa MKYK Üyesi geçmiş dönem Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız ve yine geçmiş dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekillerinden Mahmut Kaçar da beraberlerinde kalabalık bir grupla Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül’ün Emniyet Caddesindeki seçim irtibat bürosuna gelerek desteklerini ilettiler.

BAŞKAN BEYAZGÜL, “DİK DURUŞ BUDUR”

Şanlıurfa’nın farklı bölgelerinden destek için gelen herkese teşekkür eden Başkan Beyazgül 31 Mart’ta sandıklardan zaferle çıkacaklarını belirterek AK Parti Şanlıurfa MKYK Üyesi İbrahim Halil Yıldız için her zaman milletinin ve liderinin yanında yer adlığını belirterek dava adamlığı da dik duruş da budur.” Dedi.

YILDIZ, “BU MEMLEKETTE DİKİLİ AĞACI OLMAYANLAR BUGÜN ADAY OLMUŞLAR”

AK Parti Şanlıurfa MKYK Üyesi İbrahim Halil Yıldız ise konuşmasında; “Biz dün neredeysek bugün de oradayız. Dün neysek bugün de o’yuz. Recep Tayyip Erdoğan’ın da yanında durmaya devam edeceğiz. Liderimizi asla ve asla yalnız bırakmayacağız. Hiçbir zaman makam ve mevki peşinde olmadım. Bundan sonra da olmayacağım. İnandığım bir lider var. Yolun sonu ne olursa olsun devam… Zeynel Abidin Beyazgül Başkanımız bu şehre hizmet ediyor. 5 yıldır bu şehre çok güzel şeyler yaptı. Çok büyük projelere imza attı. Bu memlekette dikili ağacı olmayanlar bugün aday olmuşlar. 4 dönemdir ne yaptın ki yarın ne yapacaksın bu memlekete…” ifadelerine yer verdi.

YENİDEN REFAH PARTİSİNDEN AK PARTİ’YE GEÇEN 39 KİŞİYE ROZETLERİNİ BAŞKAN BEYAZGÜL TAKTI 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN