Advert

SPOT PAZARI ESNAFINDAN BAŞKAN BEYAZGÜL’E “USTALIK DÖNEMİNİZ HAYIRLI OLSUN”

31 Mart’ta yapılacak seçimlere sayılı günler kala Şanlıurfa’nın dört bir yanında durmadan yorulmadan çalışmalarını ve temaslarını sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Spot Pazarı esnafını ziyaret etti. 31 Mart Yerel Seçimleri için destek isteyen Başkan Beyazgül’e biz sadece bugün değil her zaman yanındayız mesajı geldi.

906 kez okundu.
SPOT PAZARI ESNAFINDAN BAŞKAN BEYAZGÜL’E “USTALIK DÖNEMİNİZ HAYIRLI OLSUN”
Advert

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, Milletvekili Abdurrahim Dusak, Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı ve Beyaz Eşyacılar Odası Başkanı İbrahim Karakaş ile beraber Spot Pazarı esnafını ziyaret ederek işlerinde kolaylıklar ve hayırlı kazançlar diledi.

Esnafları tek tek dolaşan ve talep ve önerilerini dinleyen Başkan Beyazgül, gelen taleplerin anında çözülmesi için ilgili daire başkanına talimat verdi. Esnafların Ramazan Ayı’nı da tebrik eden Başkan Beyazgül, yaklaşan yerel seçimler öncesi bölge esnaflarının desteklerini beklediklerini söyledi.

Spot Pazarı esnafı da Başkan Beyazgül’e sadece bugün değil her zaman sizin yanınızdayız diyerek 31 Mart’ta sizin kazanmanız için elimizden gelenin fazlasını yapacağız dediler. Bölgeden araçlarıyla hareket eden bazı vatandaşlar da Başkan Beyazgül’e Baş tacısın Başkanım diye seslenerek destek verdiler.

Samimiyetin Adı İstikrarın Adayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül de destekleri için spot pazarı esnafına teşekkür ederek 31 Mart’ta alacağımız güzel bir oy oranıyla Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Şanlıurfa’nın Türkiye Yüzyılı’nın parlayan yıldızı olmaya hazır olduğunun mesajını güçlü bir şekilde verelim inşallah dedi.

Ziyaretleri sırasında girdiği hemen her iş yerinde çocukları çeşitli oyuncaklarla sevindiren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanına ziyaretleri sırasında Milletvekili Abdurrahim Dusak, Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı ve Beyaz Eşyacılar Odası Başkanı İbrahim Karakaş da eşlik ettiler.

SPOT PAZARI ESNAFINDAN BAŞKAN BEYAZGÜL’E “USTALIK DÖNEMİNİZ HAYIRLI OLSUN” 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU