Advert

Başkan Kuş: Eyyübiye’de Tüm Evlerde AK Parti Sevinci Yaşanacak

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı ve AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Moğal’ın katılımıyla, Muradiye Mahallesi’nde Abdullah Ataş’ın organize ettiği mahalle toplantısının ardından ilçe kırsalındaki ziyaretlerine devam etti.

1050 kez okundu.
Başkan Kuş: Eyyübiye’de Tüm Evlerde AK Parti Sevinci Yaşanacak
Advert

 

 

Belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte Eyyübiye kırsalındaki Keserdede, Vergili, Bakırtaş, Büyükyıldız, Seksenören, Görenler, Ulucanlar, Duruca, Yamaçaltı ve Mutlukaya mahallelerinde vatandaşlarla buluşan Başkan Kuş, AK Parti Şanlıurfa İl Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Demirel’in düzenlediği programda da vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Yarın yapılacak seçimler öncesi tüm Eyyübiyelileri sandığa gitmeye ve oylarına sahip çıkmaya çağıran Başkan Mehmet Kuş, “AK Parti’ye, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve bu kutlu davanın hizmetkarı olan bizlere sonuna kadar destek olan Eyyübiyeli kardeşlerimi şimdiden tebrik ediyorum. İnşallah yarın ilçemizde kurulan tüm sandıklar AK Parti’ye, ülkemizin, şehrimizin ve ilçemizin geleceğine verilecek oylarla dolup taşacak. Eyyübiye’de tüm evlerde 31 Mart gecesi AK Parti sevinci yaşanacak” dedi.

 

1 Nisan sabahı itibariyle Eyyübiye’nin yeni bir rekora imza atacağına yürekten inandığını belirten Başkan Kuş, “Eyyübiyeli tüm kardeşlerimden rica ediyorum. Mutlağa sandığa gitsinler, gitmeyenleri ülkemizin geleceği, birliğimiz, beraberliğimiz için AK Parti’ye oy vermek üzere ikna etsinler” diye konuştu.

 

Seçim sürecinde Eyyübiye’de yaşayan tüm vatandaşlara ulaşmaya çalıştıklarını, gece gündüz demeden ilçeyi karış karış gezerek girmedik ev, sıkmadık el bırakmadıklarını ifade eden Başkan Kuş, “Buna rağmen ulaşamadığımız, vaktimiz yetmediği ulaşamadığımız Eyyübiyeli kardeşlerimden haklarını helal etmelerini istiyorum. Bilsinler ki geçen beş yılda olduğu gibi, bundan sonra da her zaman yanlarında olmaya, ilçemizi birlikte yönetmeye devam edeceğiz” dedi.

Başkan Kuş: Eyyübiye’de Tüm Evlerde AK Parti Sevinci Yaşanacak 63urfahaber.com
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU