Advert

BAŞKAN BEYAZGÜL, “KAZANAN ŞEHRİMİZ VE MİLLETİMİZ OLSUN”

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimi için Şanlıurfa’da oy kullanma saat 07.00 itibariyle başladı. Erken saatlerde oy kullanacağı okula gelen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, oyunu 2099 no’lu sandıkta kullandı. Başkan Beyazgül, o verme işleminin ardından seçimlerin demokratik ortamda geçmesini ve kazananın ülkemiz ve şehrimiz olmasını diliyorum” dedi.

908 kez okundu.
BAŞKAN BEYAZGÜL, “KAZANAN ŞEHRİMİZ VE MİLLETİMİZ OLSUN”
Advert

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Mahalli İdareler Seçimlerinde sabahın erken saatlerinde oyunu kullanmak için Rasime Polat İlköğretim Okuluna geldi. Sandıkları ve burada görevlileri ziyaret eden Başkan Beyazgül kolaylıklar diledikten sonra oyunu kullandı.

BAŞKAN BEYAZGÜL, “HALKIMIZ NER DERSE O OLACAK ŞEHRİMİZ İÇİN HAYIRLARA VESİLE OLSUN”

Başkan Beyazgül, “ Biz hayırlı uğurlu olsun diyoruz. Bugün oy kullanmak hem bir vatandaşlık görevi hem de bir hakkımızdır. Buraya gelerek tercihimizi yapıyoruz. Sandıklara uğrayarak bu tercihleri yansıtıyoruz. Hepimizin temennisi bu seçimin güzel geçmesi ve güzel sonuçlanmasıdır. Birlik ve beraberliğimize, kardeşliğimize halel gelmeden güzel bir sonuç almamızdır. Sonuç olarak halkımız ne derse o olacak. İnşallah demokratik ortamda geçen bu yarıştan çıkan sonuç hepimiz için hayırlı bir sonuç olur. İstiyoruz ki ülkemiz ve şehrimiz kazansın. Akşam da sandıklar açılacak Allah nasip ederse nihayetinde demokrasi ve halkın dediği neyse o olmuş olacak. Biz bir kez daha memleketimiz için hayırlara vesile olmasını diliyoruz.”

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) kararına göre Şanlıurfa’da sabah saat 07.00 itibarıyla oy kullanma işlemi başladı. Şanlıurfa’da oy verme işlemleri saat 16.00’da tamamlanacak. Kentte 1 milyon 252 bin 96 seçmen bulunuyor. Okul binalarında kurulan bin 604 binada, oy kullanma işlemleri gerçekleşiyor.

BAŞKAN BEYAZGÜL “KAZANAN ŞEHRİMİZ VE MİLLETİMİZ OLSUN” 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU