Advert

Rektör Güllüoğlu Hastane Personelleri ile İftarda Bir Araya Geldi

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu, Hastane personelleriyle iftar programında bir araya geldi.

1024 kez okundu.
Rektör Güllüoğlu Hastane Personelleri ile İftarda Bir Araya Geldi
AdvertHarran Üniversitesi Hastanesi yemekhanesinde düzenlenen iftar programına, Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu’nun yanı sıra, Rektör Yardımcıları Tıp Fakültesi Dekanı Genel Sekreter Hastane Başhekimi Doç. Dr. İdris Kırhan ile birlikte hastane çalışanları, akademik ve idari personellerde katıldı.

Rektör Prof. Dr. Güllüoğlu, hastanede çalışan personellerin bölgeye ve şehrimize vermiş olduğu özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederken, hoşgörünün ve paylaşmanın anlam kazandığı Ramazan ayında tutulan oruçların ve duaların kabul olması dileğinde bulundu.

Başhekim Doç. Dr. İdris Kırhan ise iftar programında yaptığı açıklamada, hastane mensuplarının katıldığı iftar programının çalışan personelin birlik ve beraberliğinin pekiştirilmesi adına güzel bir gelenek olduğunu, Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirdikleri iftarın ise hastanede görevli akademik ve idari personellerin memnuniyetini arttırdığını belirtti

Rektör Güllüoğlu Hastane Personelleri ile İftarda Bir Araya Geldi 63urfahaber.com
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU