Advert

Şanlıurfa'nın sahipleri nerede

Şanlıurfaspor'un teknik direktörü Cihat Arslan, kulüpte düzenlediği basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

1273 kez okundu.
Şanlıurfa'nın sahipleri nerede
Advert

Şanlıurfaspor'un teknik direktörü Cihat hoca kulüpte düzenlediği basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.


Arslan, takımının son 10 güne avantajlı girdiğini belirterek, "İşimize odaklandık. Bu iki maçı kazanıp kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz." dedi. Sorumluluklarının bilincinde olduklarını vurgulayan Arslan, birlik ve beraberlik içinde olmaları gerektiğini dile getirdi.

"Takım düşerse düşsün" sözlerinin hatırlatılması üzerine Arslan, bu söylemin cahil ve cesaret istediğini ve söyleyeni tebrik ettiğini ifade etti. Süper Lig hayalinin peşinde olduklarını belirten Arslan, "Ben burayı bırakıp gitme taraftarı değilim. Çorum'da alacağımız 3 puan bizi ligde bırakacak." şeklinde konuştu. Urfa'nın takımı sahiplenmesi gerektiğini vurgulayan Arslan, hataların artık geride kaldığını ve yeni bir sayfa açtıklarını söyledi.

Arslan, "Biz yeni bir sayfa açtık. Tüm Şanlıurfalılara da çağrım, bu yeni sayfada bizlere sahip çıksın." diyerek taraftarlarına seslendi. Son olarak, son iki haftaya odaklanmaları gerektiğini belirten Arslan, takımın ve taraftarların birlikte hareket etmesi gerektiğini vurguladı.

Arslan,"Tüm Şanlıurfalılara çağrım, bu yeni sayfada bizlere sahip çıksın." şeklinde konuşan Arslan, umut dolu mesajlar vererek takımına olan inancını dile getirdi.

Şanlıurfa'nın sahipleri nerede 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU