Advert

Şampiyonluk havasında geçti

Astorenerji Şanlıurfaspor cumartesi günü Manisasporu konuk etti. Maç saat 16.00'da başladı. Maça çok büyük bir bilgi vardı. Çocuktan tut büyüklere kadar herkes maçı izlemeye gelmişti. Tribünde 10 bine yakın taraftar vardı. Ama ne yazık ki protokol tribünü boştu. Bizim siyasi insanlarımız ilçelere gidip tur atıyorlar ama ne yazık ki böyle önemli müsabakada takımı yalnız bıraktılar. Gönül isterdi bütün siyasi vekillerimiz ve belediye başkanlarımızın bu maçı izlemeye gelmelerini çünkü çok iyi olurdu. Şanlıurfaspor düşme tehlikesi yaşıyordu. Şanlıurfa valimiz Hasan bey maç başladıktan sonra maçı izlemeye geldiler. Sayın valimiz bir devlet memurudur onunda kendine göre bazı işleri takip ederek görevini sürdürmektedir. Ona da hak verilmelidir.

978 kez okundu.
Şampiyonluk havasında geçti
Advert

Ama benim anlam veremediğim bizim Şanlıurfa milletvekilleri nerede acaba ? Bu takımın düşmesini mi istiyorlardı. Bu takım hepimizin takımıdır. Şahsi kişilerin takımı değildir. Şanlıurfa'yı temsil eden bir takımdır. Bana göre Şanlıurfaspor'un kümede kalma  kutlamasını başta kulüp başkanı Haçım İzol ve önemli iş adamlarımızdan Feridun Geçgel ve teknik heyet başta Cihat hoca olmak üzere bütün futbolcular yapmalıdır. Cefakarlık yaparak bu maddi sıkıntılar içerisinde oldukları halde Şanlıurfa'yı terk etmediler. Bizler basın toplantısına giderek Cihat hocanın ne kadar fedakarlık yaptığını gördük. Adam 3 aydır maaş almıyor ama hiçbir yerde söylemiyordu. Futbolcular kendi ailelerini memleketlerine göndererek burada tek başlarına kaldılar. Çünkü maddi sıkıntılar içerisinde yaşıyorlardı. Eskiden kulüpte yemek çıkıyormuş şimdi yemek sistemide kaldırılmış. Bu insanlar dışarıda yemek yemeye başlamışlar bu futbolculara ve hocaya ne kadar teşekkür etsek azdır. Bizim takım kümeye düşmüş olsaydı 100 milyon harcansaydı yine şampiyon olamazdık. Teknik ekip ve futbolcu kardeşlerimiz bu sıkıntıların olmasına rağmen   takımı yalnız bırakmadılar ve şampiyon olmuş gibi kutlama yaptılar. Ayrıca Cihat hocayı tebrik ediyorum. Futbolculara sahip çıktı bir tanesini bir yere göndermedi. Urfa milletvekillerimizin yapmadığını hoca ve futbolcular bunu yapmış oldular. Kulüp başkanımız Haçım İzol tek başına bırakıldı.  Yanındaki 4-5 tane yönetici kaldı. Ama bu insanlarda maddi imkan bulunmadığı için yine de başkana yardımcı oldular. Haçım izol'un çok sıkıntılar çektiğini biliyorum. Allah kendisinden razı olsun bu takma sahip çıktı kendisine de teşekkür ederim. Aldığım duyumlara göre çok güçlü bir yönetim kurulacak. İnşallah Şanlıurfaspor için çok iyi olur bir daha bu sıkıntıları yaşamamak için çaba harcıyorlar.

 Bizim takımda çok kaliteli futbolcular var bu takımı 4 5 tane takviye yapılırsa İnanın ki şampiyonluğa oynamış oluruz. En başta Cihat hocanın kalması ve ekibinin kalması lazım.  Bu takıma 5 tane futbolcu takviye yapılırsa bana göre çok iyi bir takım kurulmuş olur yeni sezonda şanlıurfaspor'a şimdiden başarılar dilerim…

Şampiyonluk havasında geçti 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU