Advert

HALİLİYE BELEDİYESİ PEYZAJ ÇALIŞMASI İLE PARKLARI GÜZELLEŞTİRİYOR

Haliliye Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, parklarda yürüttüğü ağaç dikimi, çiçek ekimi ve peyzaj çalışmaları ile yeşil alanları vatandaşlar için yaşam alanlarına dönüştürüyor.

666 kez okundu.
HALİLİYE BELEDİYESİ PEYZAJ ÇALIŞMASI İLE PARKLARI GÜZELLEŞTİRİYOR
Advert

 

 

Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, “Yeşilin ve Doğanın Kalbi Haliliye” sloganıyla çalışmalarını sürdürüyor.

İlçeye kazandırılan yeni parklar ile yeşil alan miktarını arttıran ekipler, mevcut parklardaki düzenleme çalışmalarını devam ettiriyor. Yapılan peyzaj çalışmaları ile ağaçlar ve çiçekler, park ve bahçelerde toprakla buluşturuluyor. Ali Şelli Parkı, Mustafa Direkli Parkı ve Arap Hoca Parkında yürütülen hummalı çalışmalarda rengarenk çiçekler ve ağaçların buluştuğu yeşil alanlar ile parklara estetik görüntü kazandırılıyor.

 

Öte yandan, Yemyeşil bir Haliliye için sahada çalışmalarını yürüten ekipler, ilçeye kazandırdıkları yeni parklarla ise kişi başına düşen yeşil alan miktarını her geçen gün artırıyor.

HALİLİYE BELEDİYESİ PEYZAJ ÇALIŞMASI İLE PARKLARI GÜZELLEŞTİRİYOR Haliliye Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü parklarda yürüttüğü ağaç dikimi çiçek ekimi ve peyzaj çalışmaları ile yeşil alanları vatandaşlar için
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU