Advert

Şanlıurfaspor üzerinde reklam yapmayalım

Şanlıurfaspor Kulübü Olağan Genel Kurulu toplantısına kısa bir süre kala adayların yönetim listelerini açıklamaması ve seçim çalışması yapmaması akıllara bazı soru işaretlerini getirdi.

999 kez okundu.
Şanlıurfaspor üzerinde reklam yapmayalım
Advert

Son yıllarda sergilettiği futbol ve yanlış yönetim politikalarla taraftarlarına saç baş yolduran Şanlıurfaspor  8 Haziran’da Olağan Genel Kurula gitmesi bekleniyor.

 

Şimdiye kadar 3 kişinin adaylığını açıkladığı Şanlıurfaspor’da mevcut başkan Haçim İzol’un aday olup olmayacağı belirsizliğini koruyor.

 

8 Haziran günü yapılması kararlaştırılan Genel Kongre için ciddi adaylar adaylığını açıklamazken sırf kulüp ortalıkta kalmasın diye adaylığını açıklayanlar sayısı bile 3’ü geçmiyor.8 Haziran’da yapılması beklenen kongrede çoğunluğun sağlanmadığı taktirde 15 Haziran günü tekrar yapılması bekleniyor.

 

Şanlıurfaspor Kulübü Olağan Genel Kurulu toplantısının 8 Haziran 2024 tarihinde saat 10.00’da GAP Vadisi Tesisleri'nde yapılacak. İlk toplantıda çoğunluk sağlanmazsa ikinci toplantı 15 Haziran Cumartesi günü saat 10.00’da yapılacak. Kongreye kısa süre kalmasına rağmen resmi kanallardan açıklama yapılmaması kongrenin iptal edilmesine yönelik söylemlere yol açtı.

 

SARAÇOĞLU, YETİM, GEÇGEL NUH DİYOR PEYGAMBER DEMİYORLAR!

 

Şanlıurfaspor’u daha önce yöneten Kemal Saraçoğlu ve Emin Yetim’in başkanlık adayı  için çevrelerinden baskı gördükleri ve kendilerinde aday olup olmaması konusunda tereddüt ettikleri söyleniyor.

 

Emin Yetim ve Feridun Geçgel resmi kanallarla aday olmayacaklarını açıklamalarına rağmen bazı taraftar grupları tarafından başkan adayı olmaları istendiği  ve kendilerinde verdiği kararlardan dönmek istemedikleri söyleniyor.

 

ÖNKOL, GÖK, POLAT ADAY OLDUKLARINI SÖYLEDİ!

 

Şanlıurfaspor Kulübü, başkanlık seçimi için güçlü isimlerin aday olmamasının yanı sıra 3 isim kulübün sahipsiz kalmaması için adaylığı açıkladı.İş adamlarından Arif Önkol,  Ali Rıza Gök ve bir taraftar grubu başkanı Mehmet Polat aday olduklarını resmi kanallarla duyurdu.

Şanlıurfaspor üzerinde reklam yapmayalım 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU