Advert

ÇOCUK VE GENÇLİK KONSERVATUVARINDA KARNE HEYECANI

Müzik şehri Şanlıurfa'da kentin değerlerini geleceğe taşımak, gelecek nesillere müzik sevgisi aşılamak amacıyla uygulamalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi müzik eğitimi alan çocuk ve gençlere yılsonu kapanış töreninde karnelerini verdi.

899 kez okundu.
ÇOCUK VE GENÇLİK KONSERVATUVARINDA KARNE HEYECANI
Advert

 

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Konservatuarında müzik eğitimi alan öğrenciler karne sevinci yaşadı. Düzenlenen karne törenine aileler de büyük ilgi gösterdi.

 

2023-2024 eğitim ve öğretim yılı güz döneminin tamamlanması ile birlikte Konservatuar Şube Müdürlüğünde eğitim gören çocuk kursiyerlere karneleri düzenlenen sahne performanslarının ardından verildi.

 

Vali Kemalettin Gazezoğlu Kültür merkezinde(Reji Kilisesi) faaliyetlerini sürdüren Konservatuvar Şube Müdürlüğü bünyesinde bulunan çocuk ve gençlik konservatuvarında müzik eğitimi alan çocuk ve gençler karne sevinci yaşadı.

 

Karne töreni nedeniyle düzenlenen programa çocukların aileleri de katılarak, çocuklar tarafından verilen konseri izledi. Müzik öğretmeni Fulya Kaplan Lale önümüzdeki dönemde tüm çocuk ve gençleri müzik kurslarına beklediklerini kaydetti.

ÇOCUK VE GENÇLİK KONSERVATUVARINDA KARNE HEYECANI 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU