Advert

BAŞKAN GÜLPINAR ŞANLIURFALI ŞAMPİYONLARI AĞIRLADI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar Şanlıurfa’da çeşitli okullarda okuyan ve Türkiye genelinde düzenlenen Liselere Geçiş Sistemi sınavından 500 tam puan alan Şanlıurfalı öğrencilerle bir araya geldi. Başkan Gülpınar öğrencilere çeşitli hediyeler verirken Başkanlık maaşından vereceği burstan kurasız faydalanacaklarının müjdesini verdi.

900 kez okundu.
BAŞKAN GÜLPINAR ŞANLIURFALI ŞAMPİYONLARI AĞIRLADI
Advert

 

 

Milyonlarca öğrencinin ter döktüğü, geleceklerinin şekilleneceği LGS sonuçları açıklandı. Şanlıurfa’da 500 tam puan alarak Türkiye Birincisi olan İlknur Erinç, İbrahim Kayra Dikme, Muhammed Eymen Dursun, Miran Ari Yıldırım ve Yusuf Şiyar Doğan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar tarafından ödüllendirildi.

 

Bugün LGS şampiyonlarını ve ailelerini ağırlayan Başkan Gülpınar öğrencilerle ve ebeveynleriyle yakından ilgilendi. Öğrencileri başarılarından ötürü tebrik eden Başkan Gülpınar, tablet ve bisiklet hediyesi ile gençleri sevindirdi. Şanlıurfa’nın gururu olan gençler de Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar’a destekleri ve hediyeleri için teşekkür ettiler.

 

BAŞKAN GÜLPINAR, “BEŞ ÖĞRENCİMİZİN LGS’DE BİRİNCİ OLMASI BİZİ SEVİNDİRDİ”

 

Gençlerin geleceğin teminatı olduğunun altını çizen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, “Öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Bu durum bizim için bir gurur vesilesidir. Şanlıurfa için bu yıl 5 öğrencimizin LGS sınavında birinci olması bizleri çok sevindirdi. İnşallah bu gençlerimiz bundan sonraki hayatlarında da başarılı olacaklar. Gerek lise hayatlarında gerekse üniversite hayatlarında başarılı olacaklarına inanıyorum. Gençlerimiz bizim geleceğimizi teminat altına alan bizim gurur kaynaklarımızdır. İnşallah bu çocukların hem ülkemize hem memleketimize büyük faydaları olacaktır. Aileler de zorlu bir süreçten geçtiler. Çocuklarla ilgilenmek, okumalarını temin etmek zorlu bir süreçtir. Hem ailelerimizi hem çocuklarımızı tebrik ediyorum. Bundan sonraki hayatlarında da başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

 

BAŞKAN GÜLPINAR, “ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi olarak imkânlar dâhilinde öğrencilerin yanında olmaya devam edeceklerini de sözlerine ekleyen Başkan Gülpınar, “ Eylül Ekim ayında kriterlerini belirlediğimiz burslardan burada bulunan LGS’de 500 tam puan alarak göğsümüzü kabartan çocuklarımız da yararlanacaklar. Eğitim öğretim yılı başında öğrencilere dağıtmayı düşünüyoruz. Buradaki öğrencilerimiz bir defaya mahsus olmak kaydıyla kuraya katılmadan göstermiş oldukları üstün başarıdan dolayı bu imkândan faydalandırılacaktır” diye konuştu.

 

Hacı Abdurrahman Özdemir Okulu öğrencisi İlknur Erinç başarısının sırrını disiplin ve istikrara bağladığını ifade ederek desteklerinden ötürü Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar’a teşekkür etti.

 

İbrahim Kayra Dikme ise hedefini Robert Koleji olarak belirlediğini söyleyerek başarıya giden yolları ailesi ile birlikte düzenli ve çok çalışarak geçtiğinin altını çizdi.

BAŞKAN GÜLPINAR ŞANLIURFALI ŞAMPİYONLARI AĞIRLADI 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU