Advert

HALİLİYE BELEDİYESİ İLE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK YAZ KURSU BAŞLADI

Haliliye Belediyesi’nin öğrencileri hayallerine kavuşturmayı hedeflediği Üniversiteye Hazırlık Yaz Kursu, konu anlatımı ve soru çözümleriyle başladı. Geleceğe daha emin adımlarla hazırlanmak için Haliliye Belediyesi’ni tercih eden gençler, ücretsiz dershane hizmeti için Başkan Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.

891 kez okundu.
HALİLİYE BELEDİYESİ İLE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK YAZ KURSU BAŞLADI
Advert

 

 

Haliliye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler için hazırlık yaz kursu dönemini başlattı.

 

Her alanda gençlerin yanında olan ve eğitime öncelik veren Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla faaliyetlerini sürdüren Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, gençlerin yanında olmaya devam ediyor. Kütüphane, okuma salonları ve etüt merkezleri ile gençlerin eğitimine destek veren Haliliye Belediyesi, üniversiteye hazırlanan öğrenciler için yeni dönem hazırlık kursu derslerini açtı. Çeşitli branşlarda verilen eğitimler ile gençler, alanında uzman eğitmenler tarafından eksik oldukları konularda eğitim alıyor. Ücretsiz dershane hizmeti veren hazırlık kursunda verimli zaman geçiren öğrenciler, soru çözümleriyle de konuları pekiştirme şansı buluyor. Belediye bünyesinde periyodik olarak yapılan deneme sınavlarıyla ise kendilerini ölçme fırsatı bulan gençler, hayallerindeki mesleğe sıkı bir şekilde hazırlanıyor. Yeni ders döneminin başlamasıyla geleceğe daha emin adımlarla hazırlandıklarını ifade eden öğrenciler, kendilerine sunulan imkanlardan ötürü Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a ve Haliliye Belediyesine teşekkürlerini iletti.

 

TARİH 11.07.20

HALİLİYE BELEDİYESİ İLE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK YAZ KURSU BAŞLADI 63URFAHABER.COM.
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU