Advert

BÜYÜKŞEHİR FUTBOL YAZ OKULU GELECEĞİN FUTBOLCULARINI YETİŞTİRİYOR

Okullar tatile girdi, çocuklar soluğu Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin futbol yaz okulu kurslarında aldı. Uzman antrenörler eşliğinde antrenmanlara katılan çocuklar yaz tatilini yeşil sahalarda değerlendirirken zamanlarını daha verimli kullanıyor.

1052 kez okundu.
BÜYÜKŞEHİR FUTBOL YAZ OKULU GELECEĞİN FUTBOLCULARINI YETİŞTİRİYOR
Advert

 

 

Türkiye’nin en genç nüfusuna sahip olan Şanlıurfa’da Büyükşehir Belediyesi tarafından gençlerin ve çocukların hizmetine sunulan 10 futbol okulu, 2 kaleci departmanı ile çocukların futbolculuk hayalleri gerçekleşiyor.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı olarak 2010-2016 doğumlu çocuklar için başlatılan futbol yaz okulu kurslarına çocuklar yoğun ilgi gösteriyor.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar’ın gençliğe verdiği değerin yansımaları yeşil sahalarda da kendini gösteriyor. Gençlerin sporla buluşması sağlanırken sağlıklı ve aktif bir yaz geçirmelerine katkı sağlanıyor.

 

Çocuklar Büyükşehir Belediyesine bağlı futbol dünyasında ısınma hareketleri, düz koşu, kondisyon, pas çalışması yaparken aileler de kendilerine ayrılan tribünlerde çocuklarının çalışmalarını heyecanla takip etti.

 

“ZAMANIMIZI VERİMLİ KULLANIYORUZ”

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin kendilerine sağladığı imkânlardan ötürü sporla iç içe bir yaz mevsimi geçirdiklerini söyleyen çocuklar hocalarının kontrolünde eğitim yaptıklarını belirterek emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

 

“ÇOCUKLARIMIZ ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

 

Aileler ise okulların tatil olması ile birlikte çocuklarının verimli zaman geçirmesi amacıyla Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin açmış olduğu futbol yaz okuluna geldiklerini, burada çocuklarının zamanlarını keyifli ve verimli geçirdiklerini ifade ederek Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar’a teşekkür ettiler.

BÜYÜKŞEHİR FUTBOL YAZ OKULU GELECEĞİN FUTBOLCULARINI YETİŞTİRİYOR 63URFAHABER.COM.
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU