Advert

BU YOLUN SORUNU NE ZAMAN ÇÖZÜLECEK ?

Aylardır maşuk seyrantepeye giden yolun aydınlatması neden yapılmıyor.Gece olunca yolun bir kısmı aydınlatmalı diğer kısmı ise karanlık bir şekilde trafik akıyor.Vatandaşlar bu yolu karanlık olmasından dolayı kullanamıyorlar.Kullanan çok nadir insanların hayati tehlikesi bulunuyor.

412 kez okundu.
BU YOLUN SORUNU NE ZAMAN ÇÖZÜLECEK ?
Advert

Çünkü gece arabaların yayaları görme olasılığı düşüyor.İlla birilerinin orada trafik kazası sonucu ölmesi mi lazım ? Üstelik yeni yapılan yol olmasına rağmen neden hiçbir yetkili tarafından görülmüyor.Şehrin bir çok yerine süslü bir şekilde aydınlatma yapılıyor.Üstelik bu aydınlatmalar yapılırken, aydınlatma olmasına rağmen yapılıyor.Neden güzel bir görüntü oluşsun diye.Ama bu yol neden aylardır yapılmadı.Şehir içi otobüsleri yolcuları indirdikten sonra tehlike dahada artıyor.Çünkü o esnada arabalar hızlı bir şekilde ilerliyor.Sürücülerin bile bu karanlık yola girdikten sonra  görüş açıları zorlaşıyorsa vatandaşları siz düşünün.


Yetkilelere sesleniyorum, kötü bir kaza olmadan ve kötü bir olay yaşanmadan bu yolun aydınlatmasının bir an önce yapılması lazım.Çünkü yol kötü durumda….

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin