Advert

KARAKÖPRÜ’DE YOL AĞI HER GEÇEN GÜN GENİŞLİYOR

Karaköprü Belediyesi, hızla gelişen ve büyüyen ilçede yol ihtiyacını karşılamak için her mahallede yeni yol açma ve yenileme çalışmaları gerçekleştirerek yol ağını genişletiyor

1138 kez okundu.
KARAKÖPRÜ’DE YOL AĞI HER GEÇEN GÜN GENİŞLİYOR
Advert

 

 

Şanlıurfa'nın gelişen yüzü Karaköprü’de daha güzel ve konforlu bir ilçeyi vatandaşlara sunmak için çalışmalar devam ediyor. Karaköprü Belediyesi, ilçede büyüme ve konutlaşmayla ortaya çıkan yeni yol ihtiyacını gidermek ve talepleri karşılamak için yoğun bir çalışma içerisinde bulunuyor.

 

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçenin gelişen mahalleleri Atakent ve Doğukent'te yeni yollar açarak vatandaşların ulaşım ihtiyacını karşılıyor. Açılan yolların alt yapı çalışmaları tamamlanana kadar stabilize malzeme serilerek kullanıma açılırken, alt yapısı tamamlandıktan sonra kilitli parke döşenerek vatandaşların hizmetine sunulacak.

 

Vatandaşa en iyi hizmeti götürmek için durmadan çalıştıklarını söyleyen Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, ilçenin her tarafında ihtiyaç hasıl olan yerlerde yeni yollar açmayı sürdürdüklerini kaydetti.

 

Başkan Baydilli, "Her geçen yıl önemli bir büyüme gerçekleştiren ilçemizde doğal olarak yeni ihtiyaçlar meydana geliyor. Tüm mahallelerimizde ihtiyaçlara karşılık olarak programlı bir çalışma yürütüyoruz. Özellikle yol konusuna dikkat gösterip ilçemizdeki yeni yerleşim alanlarında yol açma çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

 

Yol medeniyettir diyerek ilçemizin her mahallesinde vatandaşlarımızın yol anlamında mağdur olmaması için yeni yol açma, deforme yolları yenileme ve alt yapısı biten yollarda kilitli parke döşeme çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Fen İşleri ekiplerimiz durmaksızın çalışıyor, ihtiyaç oldukça da çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

 

Karaköprü Belediyesi fen işleri ekipleri Seyrantepe, Mehmetçik, Güllübağ, Çamlıyayla ve Batıkent mahallelerinde yeni yol açma çalışmalarını program dahilinde sürdürüyor.

KARAKÖPRÜ’DE YOL AĞI HER GEÇEN GÜN GENİŞLİYOR 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
ÖLEN ÇOCUĞUN SORUMLUSU İŞE BİLMEYEN ACEMİ CANKURTARANLARDIR
ÖLEN ÇOCUĞUN SORUMLUSU İŞE BİLMEYEN ACEMİ CANKURTARANLARDIR