Advert

BAŞKAN EKİNCİ, HER ZAMAN HEMŞEHRİLERİYELE İÇ İÇE

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, vatandaşları düğün ve cenazeleri başta olmak üzere tüm acı ve tatlı günlerinde yalnız bırakmayarak yanlarında olmaya devam ediyor.

1001 kez okundu.
BAŞKAN EKİNCİ, HER ZAMAN HEMŞEHRİLERİYELE   İÇ İÇE
Advert

 

Vatandaşların güzel ve kaliteli bir hizmete kavuşması ve daha güzel bir Viranşehir’de yaşamaları için birçok önemli çalışmayı gerçekleştiren Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, göreve geldiği günden bu yana halkla iç içe olmaya ve her zaman yanlarında olaya gayret ediyor. Sosyal belediyecilik anlayışının ve birlikte hareket etmenin en güzel örneklerinden birini sergileyen Viranşehir Belediyesi’nin Başkanı Salih Ekinci, hemşerilerinin en mutlu ve acı günlerinde her zaman yanlarında olmaya ve onlara destek vermeye büyük özen gösteriyor. “Tevazu, samimiyet ve gayretle, memleket işi gönül işi” diyerek yola çıkan Başkan Ekinci, vatandaşları düğün ve cenazeleri başta olmak üzere tüm acı ve tatlı günlerinde yalnız bırakmayarak yanlarında oluyor. 
Son olarak Babaç Ailesi, Yıldızoğlu Ailesinin ve Amcası Hacı Mehmet Ekinci’nin torunlarının sünnet merasimine katılan Başkan Ekinci, Viranşehir Belediyesi olarak vatandaşların acı günlerinde olduğu gibi sevinçli anlarında da mutluluklarını birlikte paylaşıyor. Belediye başkanı seçildiği 2019 yılından bu yana vatandaşları acı ve tatlı günlerinde yalnız bırakmadığını vurgulayan Başkan Ekinci, “Düğün ve sünnet törenlerinde değerli ailelerimizin özel günlerinde yanlarında olmaya devam edeceğiz. Evlenen çiftlerimize mutluluklar diliyorum. Sünnet merasimindeki yavrularımıza da güzel bir ömür diliyorum” dedi.

BAŞKAN EKİNCİ HER ZAMAN HEMŞEHRİLERİYELE İÇ İÇE 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin