Advert

AKPİYAR’DA YOLLAR SICAK ASFALTLA YENİLENİYOR

Karaköprü Belediyesi ilçede asfalt yolları yenileyip konforlu hale getirmek için çalışmalarını sürdürürken, Akpiyar Mahallesinde deforme olan yollar sıcak asfalt serimiyle yenileniyor

809 kez okundu.
AKPİYAR’DA YOLLAR SICAK ASFALTLA YENİLENİYOR
Advert

 

 

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçede yeni yollar kazandırma ve ömrünü tamamlamış asfalt yolları yenileme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Belediye Başkanı Metin Baydilli'nin talimatıyla deforme olmuş ve ömrünü tamamlamış asfalt yolları yenileme hedefiyle ekipler yoğun mesai harcıyor.

 

Akpiyar Mahallesinde deforme olmuş asfalt yolların düzeltilmesi için asfalt tamamen sökülüp altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından sıcak asfalt serimi gerçekleştiriliyor. Çalışmaların devam ettiği mahallede, kış öncesi yolların tamamlanarak bozuk yol sorununun giderilmesi planlanıyor.

 

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, kış aylarında vatandaşların sorun yaşamaması için bozuk yolların sıcak asfaltla yenilendiğine vurgu yaparak, "Fen işleri Müdürlüğümüze vatandaşların kışın sıkıntı yaşamaması için bozuk yol bırakmama talimatı verdik. Yazdan beri program dahilinde mahallelerimizde sıcak asfalt serimi çalışması gerçekleştiriyoruz.

 

Akpiyar Mahallemizde artık ömrünü tamamlayan asfalt yolları yeniliyoruz ayrıca yeni açılan ve altyapısı tamamlanan yolları da asfalt seriminin ardından hizmete açıyoruz. Bunun yanında diğer mahallelerimizde de yol açma, kilitli parke döşeme ve deforme yolların onarımı gibi çalışmaları sürdürüyoruz” diyerek ilçeye konforlu yollar sunmayı hedefleyerek çalıştıklarını dile getirdi.

 

Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Akpiyar Mahallesinin yanı sıra Seyrantepe, Mehmetçik, Güllübağ, Batıkent ve Çamlıyayla mahallelerinde de yeni yol açma, yenileme ve kilitli parke çalışmalarını program dahilinde sürdürüyor.

AKPİYAR’DA YOLLAR SICAK ASFALTLA YENİLENİYOR 63urfahaber.com
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin