Advert

Balıklıgöl Devlet Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği Hizmet vermeye başladı.

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre 06.11.2023 tarihi itibari ile Balıklıgöl Devlet Hastanesinde iki Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği Hizmet vermeye başladı. Bölgede eksikliği tespit edilen ve Halkımıza ulaşılabilirliği arttırma adına Kadın doğum polikliniği hastanede vatandaşların hizmetine sunulmuştur.

992 kez okundu.
Balıklıgöl Devlet Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği Hizmet vermeye başladı.
Advert

 

Kadın hastalıkları ile ilgili tüm konularda hasta kabul eden polikliniğimiz haftanın 5 günü hizmet vermektedir. Polikliniğimiz zahmetsizce muayene olabilmek için Mhrs 182 iletişim hattı üzerinden randevu alınabilmektedir.

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Abdullah Solmaz Balıklıgöl Devlet Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Poliklinikleri hizmet vermeye başladı.

Balıklıgöl Devlet Hastanesinde açılan kadın doğum poliklinikleri TOKİ, Devteşti, Süleymaniye ve Akşemseddin gibi ilimizin batısında bulunan mahallelere kadın doğum hastalıkları konusunda sağlık hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Haliliye ilçesinin kadın doğum konusundaki sağlık hizmeti ihtiyacını karşılamak üzere açılan poliklinikler, yoğun olan talebi karşılayacak şekilde planlandı. Kısa süre içerisinde Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haliliye ek binasında da Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği açmayı planlamaktayız.

Amacımız Sunulan sağlık hizmetini Halkımıza ulaşılabilirliği arttırma adına yapılan hizmetlerdir" dedi.

Balıklıgöl Devlet Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği Hizmet vermeye başladı. 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin