Advert

VİRANŞEHİR BELEDİYESİNDEN KPSS ADAYLARINA KAYNAK KİTAP SETİ DESTEĞİ

Her daim gençlerin yanında ve destekçisi olan Viranşehir Belediyesi, bünyesinde bulunan Genç Bilgi Evinde Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (KPSS) hazırlanan gençlere kaynak kitap seti dağıtımı gerçekleştirdi.

1011 kez okundu.
VİRANŞEHİR BELEDİYESİNDEN KPSS ADAYLARINA KAYNAK KİTAP SETİ DESTEĞİ
Advert


Yürüttüğü temel belediyeciliğin yanında, sosyal belediyecilik anlamında da vatandaşlara en iyi şekilde hizmet veren Viranşehir Belediyesi, KPSS’ye hazırlanan öğrencilere de desteğini sürdürüyor.
Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Milli Eğitim İlçe Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle Genç Bilgi Evinde Kamu Personel Seçme Sınavı’na (KPSS) hazırlanan 100 gence kaynak kitap seti dağıtımında bulundu. 
Kitap dağıtım törenine Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Gören, Belediye Başkan yardımcısı Süleyman Çelik ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Adnan Emre de katıldı.
Bilgi Evindeki sınıfları tek tek dolaşıp KPSS’ye hazırlanan öğrencilerle bir araya gelen Başkan Ekinci ve beraberindekileri, gençlerle bir süre sohbet edip, katılacakları sınavlarda başarılar diledi.
Kitap dağıtım töreninde konuşan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, göreve geldikleri günden bu yana öğrencilere, gençlere ve eğitime büyük destek verdiklerini belirtti.
Başkan Ekinci, her yıl düzenli olarak kaynak kitabı dağıtarak öğrencilerin sınava daha iyi hazırlanmalarını sağlamaya çalıştıklarını aktardı. 
Eğitime desteklerinin devam edeceğini ve öğrencileri en güzel yerlerde görmek istediklerini kaydeden Ekinci, atandıktan sonra memleketlerine hizmet etmelerini istedi.
Genç Bilgi Evinde düzenlenen kurslardan faydalanan gençler de, kendilerine her türlü imkânı sağlayarak, hayallerine kavuşabilmek için çaba gösteren Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye teşekkür etti.

VİRANŞEHİR BELEDİYESİNDEN KPSS ADAYLARINA KAYNAK KİTAP SETİ DESTEĞİ 63urfahaber.com
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin
Bu galibiyet eski Valimiz Salih Ayhan'a gelsin