Advert

BAŞKAN BAYDİLLİ: “KARAKÖPRÜ'NÜN KALKINMASINI VATANDAŞLARIMIZIN DESTEĞİYLE SÜRDÜRECEĞİZ”

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ev toplantılarıyla vatandaş buluşmaları gerçekleştirirken, 31 Mart’ta vatandaşların desteğiyle yeniden seçilerek Karaköprü’de hizmet ve kalkınmayı sürdüreceklerini söyledi

1059 kez okundu.
BAŞKAN BAYDİLLİ: “KARAKÖPRÜ'NÜN KALKINMASINI VATANDAŞLARIMIZIN DESTEĞİYLE SÜRDÜRECEĞİZ”
Advert

 

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, AK Parti Belediye Başkan Adayı olarak 31 Mart mahalli idareler seçimi çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Baydilli akşamları vatandaşların düzenlediği ev toplantılarına katılırken, burada hem hizmet ve projelerini anlatıyor hem de vatandaşların taleplerini dinliyor.

Vatandaşlara 8,5 yılda ilçede yapılan hizmet ve projelerden bahseden Başkan Baydilli, yeni dönemde yapılacak projelerle ilgili de bilgi veriyor. Karaköprü’de kalkınmanın ve hizmetlerin devamı için seçimlerde destek isteyen Başkan Baydilli, 31 Mart’ta daha güçlü bir şekilde seçilip hizmete devam edeceklerini ifade etti.

Vatandaşların kendisine olan teveccühünden memnuniyet duyduğunu dile getiren Başkan Metin Baydilli şu ifadeleri kullandı:

“Bugüne kadar Karaköprü’müz için önemli hizmetlere imza attık, her geçen gün büyüyen ilçemizi kalkındırmak için çalıştık. Bunun sonucunda Sayın Cumhurbaşkanımızın ve vatandaşlarımızın takdiriyle yeniden aday gösterildik. Bu da bizim geçen süreçte ne kadar doğru işler yaptığımızı gösteriyor.

Seçim çalışmalarımızda vatandaşlarımızı ve esnafımızı ziyaret ediyoruz, ev toplantılarına katılıyoruz, seçim ofisimizde vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Bu süreçte Karaköprülü hemşerilerimin bana desteği ve teveccüh gerçekten beni çok mutlu ediyor, yeni hizmetler için heyecanlandırıyor. Allah’ın izniyle ve vatandaşlarımızın desteğiyle 31 Mart sonrası Karaköprü’nün kalkınmasını, gelişimini sürdüreceğiz. Bugüne kadar yaptığımız hizmetlere ve projelere fazlasını ekleyip durmadan, yorulmadan çalışacağız.

Bize destek veren, evine davet eden ve dualarını bizden esirgemeyen kıymetli vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. İnşallah 31 Mart gecesi bu desteği zaferle taçlandırıp kutlayacağız ve Karaköprü içi hizmet dolu yeni bir döneme başlayacağız.”

Öte yandan vatandaşlar Başkan Baydilli’ye desteklerini iletirken, davetlerine icabet ederek ev toplantılarına katılmalarından dolayı teşekkür ettiler.

BAŞKAN BAYDİLLİ: “KARAKÖPRÜ'NÜN KALKINMASINI VATANDAŞLARIMIZIN DESTEĞİYLE SÜRDÜRECEĞİZ” 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN