Advert

KARAKÖPRÜ’DE ÇOCUKLAR İÇİN ‘ELSA- KAYIP HAZİNE’ OYUNU SAHNELENDİ

Karaköprü Belediyesi tarafından çocuklar için düzenlenen etkinlikle ‘Elsa-Kayıp Hazine’ isimli çocuk tiyatrosu sahnelenirken, gösteriyi izleyen çocuklar doyasıya eğlendi

657 kez okundu.
KARAKÖPRÜ’DE ÇOCUKLAR İÇİN ‘ELSA- KAYIP HAZİNE’ OYUNU SAHNELENDİ
Advert

 

 

Karaköprü Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında birbirinden güzel gösterileri çocuklarla buluşturmaya devam ediyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikle sevilen animasyon filmi Karlar Ülkesi’nin uyarlaması olan ‘Elsa-Kayıp Hazine’ çocuk tiyatro oyunu Karaköprü’deki çocuklar için sahnelendi.

 

Karaköprü Belediyesi Necmettin Cevheri Gösteri ve Kültür Merkezinde sahnelenen ‘Elsa-Kayıp Hazine’ eğlenceli hikayesi ve danslarıyla çocukları çok eğlendirdi. Kardan adam Olaf’ın sıcak ülkelere gitme çabası, kötü kraliçenin hazine odasına ulaşmak için Olaf’ın saflığını kullanması ve Olaf’ın arkadaşları Kraliçe Elsa, Anna ve Kristof ile yaşadığı maceralar çocukları eğlendirirken; birbirinden güzel ışık ve sahne gösterileri çocuklardan bol bol alkış aldı.

 

Tiyatro gösterisine gelen çocuklar, Karaköprü’de çok güzel etkinlikler yapıldığını belirterek bu tiyatro oyununda da çok eğlendiklerini söyleyip yapılan programlar için Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye teşekkür ettiler.

 

Karaköprü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün kültür ve sanat etkinlikleri birbirinden güzel programlarla devam edecek.

KARAKÖPRÜ’DE ÇOCUKLAR İÇİN ‘ELSA- KAYIP HAZİNE’ OYUNU SAHNELENDİ 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN