Advert

Karaköprü Belediye Başkan Adayı Nihat Çiftçi, son dönemlerde bakımsızlıktan bazı kısımlarında çökmeler meydan gelen ve geçtiğimiz yıl yaşanan selin izlerini taşıyan Akpıyar Deresi’ni pırıl pırıl yapacaklarını söyledi.

834 kez okundu.
Advert

Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi, ilçenin dört mahallesinden geçen Akpıyar Deresi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Dere çevresinde incelemeler yaptıktan sonra bir açıklama yapan Çiftçi, 31 Mart’a seçilmeleri halinde bu bölgeyi düzenleyerek vatandaşların hizmetine sunacaklarını söyledi.

DERE VE ÇEVRESİ PIRIL PIRIL YAPILACAK

Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Nihat Çiftçi, daha önce yaptıkları çalışmalar ile dere çevresini vatandaşların kullanımına sunduklarını, ancak son buraların kullanılmaz hale geldiğini ifade etti.

Nihat Çiftçi yaptığı inceleme sonrası şunları söyledi: Belde imkanları ile Akpıyar Deresi’nin sağını ve solunu rekreasyon alanı olarak planlamıştık. Şehirler yaşayan varlıklardır. Siz şehirlerdeki yeşil alanlarına, park alanlarına bakmazsanız, aylık bakımlarını yapmazsanız gerçekten viraneye dönüyor. Dört mahallemizden geçen Akpıyar Deresi gerçekten viraneye dönmüş durumdadır. 

AKPIYAR DERESİ’Nİ PIRIL PIRIL YAPILACAĞIZ 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN