Advert

NİHAT ÇİFTÇİ: ŞANLIURFA’YA HUZURU KADINLAR GETİRECEK

Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediye Başkan adayı Nihat Çiftçi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle özel bir mekânda Karaköprü’de ikamet eden kadınlarla bir araya geldi. Sadece kadınların yapacağı tercihin bir belediye başkanı seçmeye yeteceğinin altını çizen Çiftçi, Şanlıurfa’ya huzuru kadınların getireceğini söyledi.

901 kez okundu.
NİHAT ÇİFTÇİ: ŞANLIURFA’YA HUZURU KADINLAR GETİRECEK
Advert

 

Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen programda kadınlarla buluştu. Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediye Meclis Üyesi Adayları Murat Cevheri ile Zeynel Tavaş'ın düzenlediği programda konuşan Çiftçi, kadınların yapacakları tercihin sonucu belirlemede etkili olacağını dile getirdi.

KADINLARIN İŞ SAHİBİ OLMASINI İSTİYORUZ

Kadınların siyasal bir güç olarak ta var olduğunu söyleyen Nihat Çiftçi, programdaki kadınlara hitabetinde şunları söyledi: “Yeniden Refah Partimizin Ahlaklı Belediyecilik anlayışında kadını yaşatmak var, kadını güçlü kılmak var. Kadın güçlü olursa, aile güçlü olur, aile güçlü olursa toplum güçlü olur. Bu toplumlarında Allah’ın izni ile hiçbir surette beli bükülemez, her zaman ülkesi anlamında söz sahibi olur. Biz parti olarak;  kadınların okumasına, ayaklarının üzerinde durmasına, girişimci hale gelip iş sahibi olmasına çok sıcak bakıyoruz. 1 Nisan sabahı itibari ile bu sözlerimizi yerine getireceğiz.”

NİHAT ÇİFTÇİ İLK MÜJDESİNİ VERDİ 

Programda yaptığı Nihat Çiftçi burada bulunan kadınlara ilk müjdesini verdi. Avrupa’dan bir heyet ile görüşme yaptığını söyleyen Çifçti, bu heyetin kendilerine bin girişimci kadına destek vereceklerini ifade etti. Nihat Çiftçi, 31 Mart seçimlerinde yetki aldıklarında Nisan ayı içerisinde bu proje için çalışacaklarını söyledi.

NİHAT ÇİFTÇİ: ŞANLIURFA’YA HUZURU KADINLAR GETİRECEK 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN