Advert

Başkan Mehmet Kuş, 15 Temmuz Mahallesi’nde Halkla Buluştu

Şanlıurfa’nın yeni gelişen mahallelerinden 15 Temmuz’da vatandaşlarla buluşan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, mahalle sakinlerinin coşkusuyla karşılandı. Mahallede ev toplantıları gerçekleştiren Başkan Kuş, meclis üyesi adayı Mehmet Karademir’in Akabe Mahallesi’ndeki seçim ofisinde de halkla buluştu.

1145 kez okundu.
Başkan Mehmet Kuş, 15 Temmuz Mahallesi’nde Halkla Buluştu
Advert

 

Seçim çalışmalarına beş yıldır sürekli birlikte olduğu halkın arasında devam eden Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, 15 Temmuz Mahallesi’nde gerçekleştirdiği ev toplantılarında yüzlerce vatandaşla bir araya geldi. Mahalle temsilcisi Ali Ercan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda ilçe genelinde ve mahallede yapılan çalışmaları değerlendiren Başkan Kuş, 15 Temmuz Mahallesi’nin Akşemsettin Mahallesi’yle doğalgaz ulaştırılacak mahallelerden ilk iki mahalle olduğunu söyledi.

Mahalledeki yeşil alan konusunda çok önemli çalışmalar yaptıklarını ve hiç alanı olmayan mahalleye çok nitelikli bir park kazandırdıklarını kaydeden Başkan Kuş, halkın taleplerini dinleyerek parkın eksik aydınlatmasının yapılması için ilgili birimlere talimat verdi.

Halkla buluşmalarına aynı mahallede Hadi Ağaç’ın düzenlediği ev toplantısıyla devam eden Başkan Mehmet Kuş, burada da vatandaşlarla sohbet ederek yapılan hizmetler hakkında istişarelerde bulundu.

Eyyübiye halkının ezici bir çoğunlukla kendilerini desteklediğini belirten Başkan Kuş, “Eyyübiye halkı, beş yılda ortaya konan hizmetleri görerek, AK Parti belediyeciliğinin gerçek belediyecilik olduğunu zaten gördü. Bu süre zarfında ilçemize, mahallemize yaptığımız hizmetlerin her birini vatandaşlarımızla doğrudan istişare ederek, ortak aldığımız kararlarla gerçekleştirdik. Bundan sonra da Allah’ın izniyle bu birlik beraberliğimiz devam edecek” diye konuştu.

Ev toplantılarının ardından Eyyübiye Belediye Meclis Üyesi Mehmet Karademir’in Akabe Mahallesi’ndeki seçim ofisine geçen Başkan Kuş, burada da vatandaşlarla sohbet ederek, ilçede ve il genelinde yapılan hizmetler hakkında değerlendirmelerde bulunarak, yeni döneme dair projelerini paylaştı.

Başkan Mehmet Kuş 15 Temmuz Mahallesi’nde Halkla Buluştu 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU