Advert

BAŞKAN BAYDİLLİ ESNAF BULUŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Eyyüpoğlu ile birlikte Kapaklı Pasajı esnafını ziyaret ederek hizmet istikrarı için dua ve desteklerini istedi

1028 kez okundu.
BAŞKAN BAYDİLLİ ESNAF BULUŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR
Advert

 

 

31 Mart mahalli idareler seçimlerine sayılı günler kala Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli yoğun bir tempoyla sahada çalışıyor. Başkan Baydilli esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdürürken, vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyip çözümü noktasında talimat veriyor.

 

Başkan Metin Baydilli ile AK Parti Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Eyyüpoğlu ile birlikte Kapaklı Pasajı esnafını ziyaret ederek dua ve desteklerini istedi. Esnafın taleplerini de dinleyen Başkan Baydilli ve Milletvekili Eyyüpoğlu ziyarette karşılaştıkları vatandaşlarla da sohbet ettiler.

 

Şanlıurfa’da önemli bir hizmet atağı olduğunu ve bu hizmetlerini sürmesi için istikrarın şart olduğunu anlatan Başkan Baydilli, pasaj esnafından kendisine ve diğer ilçelerdeki AK Parti adaylarına destek istedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül için de destek talebinde bulunan Başkan Baydilli, gerçek belediyeciliğin devamının yine AK Parti kadrolarıyla geleceğini aktardı.

 

Esnafın kendilerine teveccühünden ve güler yüzle karşılamalarından çok memnun olduklarını belirten Başkan Metin Baydilli, “Biz ilçemize en iyi hizmeti sunmak için çabalarken öte yandan vatandaşlarımızın gönlüne girmeyi de önemsedik. Önce gönüllere girmeye çalışacağız, milletin gönlüne giremezsek yapacağımız hizmetin bir anlamı yoktur. Şimdi esnaf ve vatandaş ziyaretlerimizde görüyorum ki yaptığımız çalışmalarla gönüllere girmişiz.

 

Biz bugüne kadar millet odaklı gönül belediyeciliği yaptık. Gerçek belediyecilik için de sahada çabaladık, projeler üretip hayata geçirdik. İnşallah 31 Mart Karaköprü’ nün hizmette seviye atlayıp mevcut hizmetlere eklenecek projelerle parlayacağı bir dönemin başlangıcı olacaktır” diye konuştu.

 

Başkan Baydilli çarşı esnafının talep ve sorunlarını da dinleyip not alırken, çözümü için ilgili birimlere iletti.

BAŞKAN BAYDİLLİ ESNAF BULUŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN