Advert

Şanlıurfaspor Futbol Şube Sorumlusu Adnan Yükselir istifa etti

Şanlıurfaspor’da sezonun bitmesine rağmen yönetimde yaşanan sıkıntılardan ve fikir ayrılıklardan dolayı ilk istifa geldi.

930 kez okundu.
Şanlıurfaspor Futbol Şube Sorumlusu Adnan Yükselir istifa etti
Advert

Dün akşam Şanlıurfaspor Kulübü Başkanı Haçim İzol’un katıldığı canlı yayın programında eski yönetimle ilgili sarf ettiği sözlerden dolayı mevcut yönetimin içerisinde bulunan eski Yönetim üyelerinden Adnan Yükseler, istifa ettiğini duyurdu.

 

Şanlıurfaspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Futbol Şube Sorumlusu Adnan Yükselir yaptığı açıklamada yönetimden ve görevinden ayrıldığını açıkladı.

 

Averaj ile ligde kalan Şanlıurfaspor’da sular durulmak bilmiyor. Sezonun bitmesin ardından rakipleri gelecek sezonun hazırlığını ve planını yaparken eski yönetimle yeni yönetim arasında tartışmalar sürüyor.

 

Yaşanan tartışmaların arasında kalmak istemeyen Şanlıurfaspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Futbol Şube Sorumlusu Adnan Yükselir istifa ettiğini kamuoyuna duyurdu.

 

Yükselir “Şanlıurfaspor yönetim kurulu üyeliği ve futbol şube sorumluluğu görevimden gördüğüm lüzum üzerine istifa ettiğimi spor kamuoyuyla paylaşıyor Şanlıurfasporumuza başarılar diliyorum.” Dedi.

 

Şanlıurfaspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Futbol Şube Sorumlusu Adnan Yükselir yaptığı açıklamada “ Şanlıurfa spor kamuoyuna Değerli spor severler Şanlıurfaspor yönetim kurulu üyesi futbol şube sorumlusu olarak geçtiğimiz sezon verdiğimiz büyük mücadele sonrası sayın valimiz Salih Ayhan, belediye başkanlarımız kulüp başkanımız, yönetim kurulu arkadaşlarımız, teknik heyetimiz ve futbolcu kardeşlerimizin gayreti ile şampiyonluk yaşayarak şehrimizin Şanlı takımını bir üst lige taşıyarak sezonu kapattık ve yeni sezonda tüm olumsuzluklara rağmen uzun yıllar sonra çıktığımız 1.ligde tüm gayretimiz ile sarı yeşilli ekibimizi ligde tutmayı başardık bu süreç içerisinde yaşadığımız zorlukları verdiğiniz emekleri spor kamuoyunun vicdanına bırakarak görevimi layıkıyla yapmış olmanın verdiği gönül rahatlığıyla bundan sonraki süreçte görev almaktan onur duyduğum Şanlıurfaspor yönetim kurulu üyeliği ve futbol şube sorumluluğu görevimden gördüğüm lüzum üzerine istifa ettiğimi spor kamuoyuyla paylaşıyor Şanlıurfasporumuza başarılar diliyorum.” Dedi.

Şanlıurfaspor Futbol Şube Sorumlusu Adnan Yükselir istifa etti 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU