Advert

BÜYÜKŞEHİR’DEN GÜVENLİ GEÇİŞ İÇİN YENİ ÜST GEÇİT PROJESİ

Şehrin ihtiyaçlarını çözüme kavuşturmak noktasında çalışmalarını sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Akçakale Yolu üzerindeki Eyyübiye Millet Bahçesi önüne vatandaşların güvenli bir şekilde karşıdan karşıya geçişlerini sağlamak amacıyla üst geçit yapıyor.

910 kez okundu.
BÜYÜKŞEHİR’DEN GÜVENLİ GEÇİŞ İÇİN YENİ ÜST GEÇİT PROJESİ
Advert

 

 

Eyyübiye ilçesinde bulunan vatandaşların güvenli bir şekilde Millet Bahçesi'ne ve şehir merkezine geçişini sağlamak amacıyla önemli bir adım atan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı bölgede yaşanan yoğunluğu göz önünde bulundurarak yeni bir yaya üst geçit projesini hayata geçiyor.

 

Yapımına başlanan üst geçit, bölgedeki yaya trafiğini düzenleyecek ve yayaların güvenliğini artıracak. Ayrıca, bölgedeki trafik akışını rahatlatacak olan bu proje, şehir içi ulaşımın daha düzenli ve güvenli bir hale gelmesini amaçlıyor.

 

Üst geçit çalışmalarının kısa süre içinde tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulması hedefleniyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, şehirdeki ulaşım projelerine devam ederek, halkın yaşam kalitesini artırmayı ve güvenli ulaşım imkânları sunmayı sürdürüyor.

BÜYÜKŞEHİR’DEN GÜVENLİ GEÇİŞ İÇİN YENİ ÜST GEÇİT PROJESİ 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU