Advert

Başkan Kuş, Balıklıgöl Platosu’nda Yapılan Düzenlemeleri İnceledi

Birlikte yönetme anlayışıyla bulduğu her fırsatta halkla bir araya gelerek, yapılan hizmet ve çalışmaları değerlendiren Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Balıklıgöl Platosu ve çevresinde uygulanmaya başlayan zabıta tedbirlerinden duyulan memnuniyeti ölçtü.

901 kez okundu.
Başkan Kuş, Balıklıgöl Platosu’nda Yapılan Düzenlemeleri İnceledi
Advert

 

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Şanlıurfa’nın kalbi konumundaki Halilürrahman Gölü ve çevresindeki görüntü kirliliğinin ortadan kaldırılması, kaldırım işgali önlenmesi, seyyar satıcı ve motosiklet girişine kısıtlama getiren zabıta uygulamalarını Belediye Meclis Üyesi Yakup Kılınç ile birlikte yerinde inceledi.

Balıklıgöl’den başlayarak Dergah Çarşısı, Akarbaşı Caddesi ve Ucuzluk Pazarı’nda yer alan esnafı tek tek işyerlerinde ziyaret eden Başkan Kuş ve Meclis Üyesi Kılınç, hayata geçirilen uygulamadan duyulan memnuniyet derecesini ölçtü. Yapılan düzenlemeden büyük memnuniyet duyan esnaf, Başkan Kuş’a ve zabıta ekiplerine teşekkür ederek, uygulamayı desteklediklerini dile getirdiler.

Ucuzluk Pazarı esnafının Millet Bahçesi’nde maç talebine Cumartesi akşamı randevu veren Başkan Kuş, bölgeyi gezen ziyaretçiler ve vatandaşlarla da sohbet ederek, fotoğraf çektirdi.

Yüzlerce esnaf ve vatandaşla bir araya gelen Başkan Kuş, kendisine iletilen talepleri not alarak acil konularda ilgili birimlere talimat verdi.

Başkan Kuş Balıklıgöl Platosu’nda Yapılan Düzenlemeleri İnceledi 63URFAHABER.COM.
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU