Advert
O Zaman bu zaman değil
iBRAHiM HALiL KARAATLI

O Zaman bu zaman değil

Bu içerik 397 kez okundu.

Geçen gün yerel bir televizyon kanalının programına katılan Ahmet Çelik’i ( Kürt Ahmet) dinledim. Benimde genç takımdan kaptanımdı. Şanlıurfaspor’un sorunlarını dile getirdi eskiden bizim dönemimizde olduğu gibi gençlerin önü açılmalı alt yapıya daha fazla önem verilmeli ve bu Şanlıurfa’nın amatör takımlarında sivrilen öne çıkan oyunculara belli bir bütçe ayrılıp bu yetenekli gençlerin Urfaspor’a kazandırılmalarını ve kendisine bu şansın verilmesi halinde bunu başaracağının sözünü verdi.

Sanırım sayın Başkan Haçim İzol’da kendisini yönetime alacağını ve ona bu şansı tanıyacağının sözünü vermiş Umarım bu lafta kalmaz bir an önce gerçekleşir Bende Ahmet kardeşimizin bu görevi layıkıyla yapacağına inananlardanım. Bu haftaki Urfanatik’teki köşe yazısında Sait Köylü hocamın da bu konuyu kaleme aldığını geçen yazılarımda benimde Urfalı gençlere artık şans verilmesinin zamanının geldiğini her fırsatta dile getiriyoruz. Getiriyoruz da o zaman bu zaman değil yani şimdi takımımız öyle bir durumdaki bize hazır oyuncu lazım bu ligi çok iyi bilen bu ligde yıllardır üst düzey top oynamış tecrübeli kaliteli kendini ispatlamış oyuncularla ikinci devreye başlamamız lazım bu dakikadan sonra oynayacağımız her maçımız final her puan altın değerinde özellikle pazartesi İzmir’de saat 20.00de Altay’la oynayacağımız maç tüm taraftarların zannettiği gibi hiçte öyle çantada keklik bir maç değil bilakis tam bi final maçı 8 puanlı Altay kazanırsa iyi bir hava yakalayacak ve yeniden kurtulma şansı doğacak biz kazanırsak 16 olan puanımızı 19 yapacağız ve ikinci yarıya büyük bir moral motivasyonuyla başlayacak ve sonraki evimizde oynayacağımız Adanaspor ve Boluspor maçlarını 15- 20 bin seyirciye oynama şansını yeniden elde edeceğiz.

O yüzden Bu hafta oynayacağımız Altay maçı bizim için tam bi final maçı olacak. Dileyimiz bu maçtan kayıpsız Çıkıp önümüzdeki maçlara bakmak. Ha hepimizin ortak dileği isteği olan gençlere ne zaman şans verilecek derseniz oda gelecek sezon başı bu gençler şimdi izlenip tespit edilmeli önümüzdeki sezon başında bu tespit edilen gençler takımın hazırlık kampına götürülüp orda hazırlanmalı ve bunların içinden sivrilenleri göze batanları Şanlıurfasporumuzda ilk on bire monte etmeli bu plan program içinde Ahmet çelik kaptanımıza bu proje için belli bir bütçe ayrılmalı ve kendisine gerekli destek verilmelidir. ben inanıyorum ki bu boşa gitmeyecek ve Şanlıurfasporumuz bunun meyvelerini kısa sürede toplayacaktır

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN