Advert

BALIKAYAĞI KÖPRÜLÜ KAVŞAK ÇALIŞMASI TİTİZLİKLE YÜRÜTÜLÜYOR

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün girişimleri sonucu kent trafiğini rahatlatmak amacıyla Balıkayağı Bulvarında başlatılan Köprülü Kavşak çalışmaları devam ediyor. Çalışmalar tamamlandığında Abide viyadüklerinden sonra Balıkayağı Köprülü Kavşağı da kent trafiğini ciddi oranda rahatlatacak.

913 kez okundu.
BALIKAYAĞI KÖPRÜLÜ KAVŞAK ÇALIŞMASI TİTİZLİKLE YÜRÜTÜLÜYOR
Advert

 

 

Şehir merkezinde trafik sorununa kalıcı ve kesin çözümler üreten Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı ve Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri tarafından yürütülen Balıkayağı Köprülü Kavşak çalışması hızla devam ediyor.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün girişimleriyle Balıkayağı Bulvarı'nda Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile birlikte Şanlıurfa’ya bir köprülü kavşak daha kazandırılıyor.

 

Balıkayağı Bulvarında yapılacak olan kavşak tamamlandığında Abide Kavşağından yola çıkan bir araç sırasıyla Balıkayağı Körprülü kavşağı ve devamında yapılacak olan GAP Bulvarı Köprülü Kavşağını da geçerek Şanlıurfa GAP Havalimanına sinyalize olmadan transit geçiş sağlanmış olacak.

 

Balıkayağı Köprülü Kavşak çalışması nedeniyle kapanan Şanlıurfa-Diyarbakır yolunda ulaşım alternatif yollardan sağlanıyor. Balıkayağı Köprülü Kavşak projesi en kısa zamanda tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacak.

BALIKAYAĞI KÖPRÜLÜ KAVŞAK ÇALIŞMASI TİTİZLİKLE YÜRÜTÜLÜYOR 63urfahaber.com
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN
BU FAKİR İNSANLARA LÜTFEN KARIŞMAYIN