Advert

NİHAT ÇİFTÇİ; “KENTLERİN GELİŞİMİ YOLLAR İLE OLUR”

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkan Adayı Nihat Çiftçi, Karaköprü’nün gelişiminde büyük bir rol oynayan bulvarlar ve yol çalışmalarına değindi.

691 kez okundu.
NİHAT ÇİFTÇİ; “KENTLERİN GELİŞİMİ YOLLAR İLE OLUR”
Advert

 

Geçmiş dönemde Şanlıurfa’ya ve Karaköprü’ye kazandırdığı yeni yollar, köprülü kavşaklar, bulvar ile 7’den 70’e her kesimin takdirini toplayan Başkan Adayı Nihat Çiftçi, Karaköprü ilçesi için hazırladığı ulaşım master planının önemine değindi.

Kentlerin gelişiminin yolları ile olduğunu vurgulayan Başkan Adayı Nihat Çiftçi, “Dönemimiz de Karaköprü ilçemizde bulvarımızın tamamını açmıştık. Yol medeniyettir, bulvarlar önemlidir. Açılan bu bulvarlar sayesinde Karaköprü’müz gelişti. Şu anda Atatük Bulvarı’ndayız. Yeşiloğlu bulvarı, Mehmet Hafız Bulvarı, ikinci 35, Adnan Menderes Bulvarı, Buluntu Hoca Bulvarı, Çardaklı Kaya Bulvarı. Bu bulvarların Karaköprü’müze getirdiği gelişim hepimizin gözleri önünde oldu. Biz önümüzdeki dönemlerde de yine yatırımcılarımıza yepyeni bulvarlar açacağız. Karaköprü’müzü birlikte geliştireceğiz. Yine yapacağımız çalışmalarla yeni mahallerinde şekillenecek. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır”

NİHAT ÇİFTÇİ; “KENTLERİN GELİŞİMİ YOLLAR İLE OLUR” 63URFAHABER.COM
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şampiyonluk havasında geçti
Şampiyonluk havasında geçti
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU
GAZETECİLER KARAKÖPRÜ’DE BULUŞTU